Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok így leírás alapján?

Figyelt kérdés

belsore vv kinga es vv attila keverek (tehat nehezen mutatom ki az erzeseim) stbstb.

kulsore vv csaba test es michelle rodriguez fej(tenyleg) magas homlok, kerek arc, szelles all.


ezen kivul azt gondolom magarol a szexrol, hogy nagyon jo leszek majd az agyban, de ugyanakkor fosok is, mert megsem szeretnem es nem tudom elkepzelni magam. tehat azt gondolom jo leszek, de elkepzelni mar kevesbbe?:S:D


szeretem a jo kajakat, annyit eszek mint egy ambras cet, nem beszelek foloslegesen csak ha kerdeznek. majdnem verem a 2metert, es 80kg vagyok :D


hosszuak a karjaim.... ez nem tudom gond-e, mert altalaban ez olyan noies...XD 92cm...:S


allandoan nyugodt es mosolygos alak vagyok, szinte mindig leszarok mindent, csak ami nem tud holnapig varni :) ja es nem vagyok olyan izmos sem.


ezek alapjan inkabb jo vagy rossz ember jut eszetekbe?:D


2012. febr. 26. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
túl sok vv-t nézel :D
2012. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
csakis rossz,mivel benne van a VV az írásodban.
2012. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem néztem 1 vv részt sem. csak néha amikor nézi anyám, bemegyek, és amit látok...ez mondom én vagyok.
2012. febr. 26. 00:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

hát...a kingánál ellenszenvesebb embertípust nem nagyon tudok elképzelni.

szóval ha benned is van csak minimális,ami rá jellemző,akkor nem akarlak megismerni.

2012. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj egy képet magadról, légyszi!

Fizetni is hajlandó vagyok! :D

2012. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
kinga tud aranyos is lenni nem? o sem onmagatol volt olyan amilyen hanem vki kihozta belole az allatot.
2012. febr. 26. 00:10
 7/24 A kérdező kommentje:
amugy pasi vagyok, azt ugye tudjatok. :D
2012. febr. 26. 00:10
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem egy szellemi szakadék vagy.
2012. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Izabella! Keso van, aludj :)
2012. febr. 26. 00:11
 10/24 A kérdező kommentje:

amugy en normalisnak gondolom magam, es az a par ember aki ismer, mind szeret. kedves vagyok es oszinte, de csak azzal aki megerdemli :D ilyenkor kell atira vagy kingusra gondolni :D


amugy csak unalmamba tettem fela kerdest kulonosebb jelentoseget nem tulajdonitok neki, de amugy komolyan kerdezem :D

2012. febr. 26. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!