Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak milyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az alak milyen? (Kép)

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok (bár gondolom egyértelmű :D)


Ezen a képen a bal oldali lányéra hasonlít az alakom, a lábaim hosszabbak mert magas vagyok. Tehát valahogy így próbáljátok elképzelni :)


Az arcommal nincs baj, barátom is van, a testemmel viszont nem vagyok kibékülve az iskolában ért szidások miatt...


A képek:


[link]

[link]


A kérdés az hogy ez nem túl vékony?

Barátom aztmondja tetszik neki de félek hogy csak nem akar megbántani mert tudja hogy nemtudok hízni :(


Nyár elején leszek 16 éves, szóval elég fiatal vagyok, fog még változni az alakom? Például nőni a mellem...? Meg kicsit vastagodni a combom? :( Meg a csípőm sem ennyire kerek.


Köszi a válaszokat előre is :)



2012. ápr. 7. 00:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez a számomra tökéletes női test!!


Imádom az ilyen alkatú lányokat!!


A barátod egy mázlista, ha elhagy írj privit!!

2012. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
a bal oldali egy tuti csaj.
2012. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
00:45-ös nem fog elhagyni neaggódj :) És rajtam kívül többezer ilyen lány van az tuti. Csak találsz egyet aki nem foglalt :)
2012. ápr. 7. 00:47
 14/22 Christian Death ***** válasza:

Ha mar lefotozták a csajokat, valoszinu azert mert jo csajok..

Nekem bejon mind a ketto.

2012. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ilyen a tökéletes női test kérdező...

Itt kezdődik a valami. És igen, fogsz még változni. Lehet hogy a melled is nőni fog egy kicsit eg a combod, derekad is változik. Több mint esélyes.


Ez egyáltalán nem vékony. Ez szép karcsú. Hangsúlyozom, ilyen az ideális női test. :) Büszke lehetsz magadra :P



21F

2012. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen a barátnőm teste és IMÁDOM :D Persze nem a testét csak, az csak hab a tortán :P
2012. ápr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha ilyen szép az arcod és a hajad akkor 10/9 pont. a barátod véleményével foglalkozz!
2012. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 7. 11:45
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem csini, de semmi különös, átlagos:) legalább is ahol én lakom ott kb. minden csajszi ilyen! de ez nemrossz dolog!!:)
2012. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Úristeeen arcra pont úgy nézek ki mint a jobboldali, alkatra meg mint a baloldali lány csak vékonyabbak a lábaim és nincs ennyire hosszú hajam.

De tényleg, tök poén :D Szerintem mindkettő szép.

2012. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!