Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan fiúval aki szakmunkás?

Figyelt kérdés

Van érettsegije de nem tanult tovább, nem ment egyetemre.

Szobafestő lesz a szakmája és abban is szeretne dolgozni.

Hátrány az ha valaki nem tanult ember?


2012. ápr. 7. 12:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem hátrány, az hátrány, ha unintelligens és művelsége is a béka segge alatt van. Egyébként lehet még egy csodálatos, nagyszerű, normális, okos ember az illető.

Nem feltétel, hogy agyon művelt legyél, de ne is minden szavad az legyen, hogy b...meg.

2012. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem hátrány. Most már egy jó szakmunkás sokkal többet keres, mint egy diplomás.
2012. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
A párom szobafestő, és már 6 éve együtt vagyunk. Ez nem lényeg. De tudod, ha valakinek ez számít akkor azzal meg nem is érdemes foglalkozni.
2012. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

jól mondja az utolsó.

amúgy sem a diplomájába leszel szerelmes,hanem a párodba,vagy nem?

2012. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

Nem, mert én egyetemre járok ( utána meg meg akár még többre is) és akár el is költöznék másik országba. Én ezt nem sznobságból mondom, hanem azért mert nem lenne közös témánk, érdeklődési körünk, hasonló társaságunk. Persze a szakmunkás nem zárja ki, hogy teszem a pszichológia mély rejtelmeiről beszélgessünk vagy egy párszáz éves angol költő verséről eredetiben stb, de azért elég ritka az ilyen. Bárki lehet intelligens de az iskola, munka igenis meghatározza az érdeklődését, társaságát stb.

A másik amiért nem, az a tapasztalat: őszintén szólva még nem sok normális szakmunkással találkoztam. Általában ők azok akik mellett félek elmenni este az utcán, ha meghívom a házamba dolgozni, akkor is elég közönségesen viselkednek sokszor. A helyi szakmunkásképző mellett elmenni szinte életveszélyes tanítási időben.

Persze a kivételeknek örülnék.

2012. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
nekem rossz tapasztalatom van az ilyen emberekkel.. az exem folyton azzal b.szogatott, h egy égőt se tudok kicserélni, holott őt az életre nevelte a suli.. ja, és a ballagásomra se jött el, mert "majd akkor kérek szabadnapot, ha lesz vmi fontosabb".. igaz, neki még érettségije se volt. nem hátrány, de én nem akarom ezt megint végigjárszani........
2012. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
az a bajuk az ilyen embereknek, h nagyon okosnak hiszik magukat, és lenézik az egyetemistákat..
2012. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy vagyok vele ahogy az első, nem a szakmunkás bizonyítványon múlik hogy valaki intelligens és udvarias lesz-e :)


"pszichológia mély rejtelmeiről beszélgessünk vagy egy párszáz éves angol költő verséről eredetiben"

Nekem diplomám van, de remélem ez nem azt jelenti hogy értelmiségiként ilyen unalmas dolgokról kelljen beszélgetnem :D

2012. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Inkább az egyetemistákkal van a baj. Nagyon le tudják nézni a másikat. Az emberek azt hiszik hogy a szakmunkások mind alkoholisták, pedig pont hogy az egyetemisták az alkeszek. Egyik haverom egyetemista és mesélt már a koleszos életről. Ők azok akik hétköznap is isznak és előadásra se mindig mennek be.


1-2 példát tudok arra hogy a szakmunkás férfinak tanár vagy könyvelő a felesége. Arra is van példa hogy a kőműves férfi alkesz és egyedül él. Olyan is van hogy a festő vállalkozó felesége nem dolgozik mert a férj jól keres.


Nem tudom hogy a 18-22 éves lányoknak mik az elvárásaik mert mindenki egyetemre akar menni és alig van szakmunkás.

2012. ápr. 7. 13:14
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
már megbocsáss, de egyetemista vagyok, és az h hétközben is vannak bulik, nem azt jelenti, h alkoholista vagyok!!!!!
2012. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!