Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan fiúval aki szakmunkás?

Figyelt kérdés

Van érettsegije de nem tanult tovább, nem ment egyetemre.

Szobafestő lesz a szakmája és abban is szeretne dolgozni.

Hátrány az ha valaki nem tanult ember?


2012. ápr. 7. 12:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
hát nézd.. én is nyáron pincérnőként dolgozok, a legkevésbé se mondhatom, h 10-11 óra munka után üde vagyok és friss.. de tudod mit csinálok? ÁTÖLTÖZÖK, mielőtt hazaindulok, és így senki se szolhat semmit.
2012. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

ebben a ku*va országban mindenki lenéz mindenkit! az egyetemisták a szakmunkásokat, a szakmunkások meg az egyetemistákat! itt nem a végzettséggel van a baj, hanem egyszerűen hülyék és ostobák az emberek! ismerek szakmunkásokat és nagy része bizony elég beképzelt és buta, de még lusta is. viszont az egyetemisták-főiskolások sem sokkal jobbak.

szerintem egyszerű a dolog: vannak hülyék meg nem hülyék, bunkók meg nem bunkók, beképzelt és nem beképzelt emberek, és ez független nemtől bőrszíntől szexuális hovatartozástól végzettségtől...

2012. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
sztem az utolsónak van igaza, bár én ugyanezt mondtam :D
2012. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel kinek mi a végzettsége. Az érdekel, hogy értelmes vagy nem. Viszont nagyon kevés ember van, akit értelmesnek tartok.
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
nem gondolom,hogy lekéne őket nézni mert ha pl hívsz majd egy villanyszerelőt mert épp arra van szügséged akkor nem egy diplomás ember fog kimenni hozzád hanem egy szakmunkás. és ha esetleg látja rajtad,hogy lenézed talán 3szor annyiba kerül majd a munka. csak neked.
2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nálam ez teljesen véletlenszerű, jártam már diplomással és nem diplomással is. Ha emberileg rendben van, és dolgos, nincs akadály.
2012. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
az emberek velejéig romlottak?
2012. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit, nem szeretem, ha az embereket kasztokra osztják. Ékszerész és ékszerbecsüs vagyok, páromnak van szakmája és diplomája is, sőt van diplomás és nem diplomás barátnőm/barátom is. Nem érzem magam kevesebbnek, se többnek náluk, ÉS igen, van közös témánk(látom valaki szerint ez képtelenség...).

26N

2012. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"át nézd.. én is nyáron pincérnőként dolgozok, a legkevésbé se mondhatom, h 10-11 óra munka után üde vagyok és friss.. de tudod mit csinálok? ÁTÖLTÖZÖK, mielőtt hazaindulok, és így senki se szolhat semmit."


Gondolom az étteremben van öltöző.

Ha én kimegyek a munkaterületre akkor ott lehet hogy csak vakolt falak vannak, sokszor még a wc sincs kész.

A telephely és a munkaterület között lehet akár 20km is. Senki nem fog azért bemenni a telephelyre hogy átöltözzön.

2012. ápr. 7. 22:40
 30/34 anonim ***** válasza:

nekem mindegy

csak okos legyen:)

én főiskolára járok, de nem kell feltétlen diploma, hogy szeressek valakit

23l

2012. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!