Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan fiúval aki szakmunkás?

Figyelt kérdés

Van érettsegije de nem tanult tovább, nem ment egyetemre.

Szobafestő lesz a szakmája és abban is szeretne dolgozni.

Hátrány az ha valaki nem tanult ember?


2012. ápr. 7. 12:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%
mellesleg, miért baj az ha vki továbbtanul? a legtöbb ismerősömnek, akik szakmunkásként akartak menni dolgozni, azt mondták, h menjenek egyetemre, aztán majd beszélgetünk..
2012. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért általánosítani is csúnya dolog. Én írtam hogy diplomás vagyok, de egyáltalán nem nézem le a szakmunkásokat. Sőt képzeld a tesómnak is fizikai munkával járó szakmája lesz. És büszke vagyok rá. És magamra is hogy meg tudtam szerezni a diplomámat :)

A lényeg hogy nem szabad általánosítani, meg kell ismerni a másikat és kész. Ennyi :D

2012. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
én se nézem le őket! nagyon sok haverom szakmunkás! mint mondtam, nekem az exemmel volt gond.. leirtam h mi, és ne mondd nekem, h az teljesen normalis :D amúgy meg, mindkét csoportban van mindenféle, beszélgettem már művelt szakmunkásokkal, a múltkor viszont azon vitáztam pár gimit végzett, most egyetemista ismerősömmel, h a Szabadság, szerelem c. vers Petőfié, és h ez alapdolog, holott ők nemcsak h azt hangoztatták, h erről még nem is hallottak, hanem h ez nem is fontos.. omg..... fogtam is a fejem, h mivan? :D
2012. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmunkásnak tanulok, és igen, lehet hogy szakmunkások között több alkoholista és bunkó van, mint diplomások között, de ettől függetlenül ez alapján nem lehet megítélni egy embert, mert szakmunkások között is van olyan, akik igen magas intelligenciával és műveltséggel rendelkeznek, meg diplomások között is vannak akik olyan dolgokat nem tudnak, amit az általánosban tanítanak, az is igaz hogy ha valakinek van 8 diplomája és 170-es az IQ-ja attól még lehetne akár egy pszichopata is... tehát....
2012. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

Én is ugyanebben a cipőben járok.Leérettségiztem,de nem mentem egyetemre,hanem szakácsnak tanulok,igaz,még mást is szeretnék tanulni.

Szerintem nem vagyok unintelligens,nem is nézek ki annak.Rengeteg dolog érdekel,amihez valószínűleg a legtöbb egyetemista hozzá sem tudna szólni.Pl.: harcművészetek,meditáció,pszichológia,vallások stb...

Mégis azt tapasztalom,hogy néhány régi stréber gimis osztálytársam lenéz,hogy én nem mentem egyetemre.Pedig mehettem volna,felvettek volna...


20/L

2012. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
13:04! Nem tudom téged mi érdekel az életben, de biztos NAGYON unalmas! Gondoltál már arra, hogy mindenkinek más ízlése? Szép is lenne ha mindenkit ugyanazt szórakoztatna. Kis elfogadás jól jönne neked is.
2012. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell bizonygatni, ki mire képes, mennyit tud. Ezt látni fogják, vagy kifog derülni egy beszélgetés alatt.

Én például rengeteget jegyzetelek, tanulok, 10 percre rá semmit se tudok a leírtak alapján, könyveket se olvasok, szókincsem se nagy... és mégis: egyetemistákkal járok el sörözni, nagyon szeretünk beszélgetni és olyanokat tudok mesélni pszichével kapcsolatosan, vagy önismereti dolgokról, hogy csak néznek.

Mindenki másban jó, másmiért érdekes... szerintem nem a papír a mérvadó. Mindenki tudja /vagy tudnia kellene, mennyit ér, kinek a társaságára vágyik és tudja is ezt karbantartani... én például imádok mindig magasabb szint(ek)re lépni, magasabb intelligenciájú emberekkel társalogni.

2012. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 mus musculus ***** válasza:
54%
Jesszumpepi, miért lenne hátrány? Nem zárja ki az értelmesnek mondható beszélgetések folytatását az illetővel.
2012. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Az gondolom nem igazán tetszik az embereknek ha valaki koszos munkásruhában van. Szóltak már ezért a buszon és nem csak a sofőr de egy utas is megjegyzéseket tett.

Munka után érdekes lenne ha besétálnék egy bankba festékes ruhában, vagy a korházba mennék így.

Ha ugy adódna hogy egy lánnyal talalkozót beszélnék meg akkor persze biztos hogy átöltöznék de sokszor nem olyanok a körülmények a munkaterületen.

2012. ápr. 7. 14:04
 20/34 anonim ***** válasza:

A kiszemeltem ugyanez. :) Érettségije van, de szerzett szakmát. Ettől függetlenül érdeklődő, intelligens, és hihetetlenül jó lelkű. :) Szóval nem hátrány abszolút, legalábbis nálam - de a környezetemben is tapasztalom ezt.

Munkásruhában is lehet szeretni valakit, elvégre nem a ruhájáért, hanem érte vagyok oda. :D


22/L

2012. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!