Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mi a legjobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi a legjobb, ha úgy teszek mintha nem fájna?

Figyelt kérdés

Az exem ismerősöm maradt facebookon..

Én mindig úgy gondoltam, hogy ha szomorú dolgokat írok ki szakítás után, azzal kimutatom mennyire fáj, és ezt a fiúk utálják.. és ha belegondolok, fordított helyzetben én is szánalmasnak tekinteném az illetőt, gyengének, és senki nem szereti az ilyen gyenge, szenvedős embereket.

Én úgy gondolom, hogy vidámakat kellene kiírni ilyenkor, hogy ne lássa rajtam, hogy búslakodok utána.


Nektek mi a véleményetek erről?


2012. ápr. 7. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van-legyél túlzottan vidám.
2012. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy normális. Ha túlzottan mutatod hogy milyen happy vagy azt lehet nem veszi be, mert túl átlátszó. Légy olyan mint amikor jól érzed magad.
2012. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan fejezd ki az érzelmeid. Ne legyél se túl vidám (az sértő/szánalmas/vicces is lehet), és ne is csöpögj.
2012. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Én tettem fel nem régen fel egy kérdést,velem szakított a barátnőm és küldtem neki egy csokór virágot.Ő is hazudozott nekem hogy van barátja és mi közben nincs is,amikor megkapta a virágot azt mondta hogy nem ő vette át hanem a szülei mert nem volt otthon,mert ha ő veszi át akkor kidobja a francba.De itt is bukott,mert a futár felhívott hogy minden rendben és a hölgy átvette.Tudom hogy a mai napig szenved az egésztől és játsza a jó kedvüt,én is ugyan úgy szeveek,csak én nem játszom meg magam,ami fáj az fájjon ennyi.Nem kell itt műmájerkedni meg megjátszani a dolgokat.Amikor megírta nekem a levelet,már az teljesen átlátszó volt..Szóval ilyenkor bármit is csinálsz,az rávan írva az arcodra és mindenki tudja mivan,lehet szépet és jót játszani,de belűl te is tudod hogy mivan és ez kiüll az arcodra..csinálhatsz bármit.
2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ne játszd meg magad. szerintem egy kis időre ne foglalkozz a facebookkal mert ott szinte mindig látni fogod..2-3 hónapig ne is nézd meg a profilját meg semmit ami hozzá köt. igy tuti elfelejted
2012. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!