Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szakitanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szakitanátok a pasitokkal egy jólmenő kapcsolatban, mert kiderül, hogy nemlehet gyereked tőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék.
2012. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha pl. (én utálom, ha valaki dohányzik, és) évek óta rágom az illető fülét hogy ne tegye, de ő mégis cigizik, majd kiderül, hogy ez miatt nem lehet gyereke, akkor lehet meggondolnám többször is, hogy vele maradjak-e. Bár ha már régóta együtt vagyunk, eléggé szeretjük egymást és tényleg jó a kapcsolatunk, nem. Nem szakítanék vele.
2012. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem rúgnék fel ezért egy jól működő kapcsolatot, nehéz normális társat találni, a gyerek kérdést megoldanánk máshogy.
2012. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
még örülnék is neki
2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam a gyerek kérdés házasságban fordul csak elő. És mivel konzervatív vagyok, nálam a házasság nem olyan dolog, amit az első nagyobb problémánál fel lehet bontani.(ez valószínűleg az első között lenne.)

A válaszom pedig: nem. Ezért biztos, hogy nem válnék el tőle.

2012. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez milyen barom kérdés?????

Van lombik program! ha gyereket akarsz tőle. ha meg azzal sem tudják megoldani olyan szar a helyzet bár ez szinte kizárt mert álltalában a férfi meddőségénél még meg lehet relatív olcson oldani. inkább a női medőség válhat olyan súlyossá hogy nem tudnak segítteni rajta.

Azonban ha szereted akkor nem érdekel csak h vele légy. és kész akkor jön az örökbefogadás!!!

2012. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez olyan nehéz.

Tudom hogy csak egy sorozat de egyből a Szex és New York Charlottja jutott eszembe.Ha olyan helyzetbe kerülnék,akkor lehet hogy szakítanék.

El tudom képzelni hogy az életben is van olyan férfi aki nem akar hallani mondjuk örökbefogadásról,ha a lombik program sem működik,

Azt hiszem képtelen lennék gyermek nélkül élni.Ezért mondom hogy igen,előfordulhat.

2012. márc. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mire való a postás_?
2012. márc. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!