Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szenvedtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szenvedtetek a szerelem vagy annak hiánya miatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Állandóan részeg voltam és csak sírtam és sírtam aztán csak egyszerre azt vettem észre, hogy már nem is érdekel... váratlanul mindig felkelek és nem érdekel. Fura..
2009. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor elmúlt :)

Fiú vagy lány vagy?

2009. jún. 17. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon. Sirtam,folyton szomorú dalokat hallgattam,szenvedtem. Aztán idővel elmúlt és jött más. tudom,hogy közhely,de idővel tényleg jobb lesz. Fel a fejjel!
2009. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14:03-mas vagyok, előbb lemaradt: 21/L
2009. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kimondhatatlanul nagyon ... Nagy hülyeséget is csináltam egyszer egy pasi miatt ... Nagy szerelem volt és szülinapom előtti napon kimondta hogy akkor részéről már nincs amiért működjön a dolog, nem megy bla bla ... Ki akadtam már azért is mert tudtam, hogy nem az igazat mondja ... Kb 10-15 db altatót bevettem ... Egész napot átaludtam és mikor felébredtem annyira kábult voltam azt sem tudtam melyik világrészen vagyok ... Nagyon ki voltam akadva ... Csak sírtam és sírtam amikor a barátnőm észrevette hogy valami nincs velem rendben egyből átjött és hát azt mondta megijedt tőlem úgy néztem ki ... ott aludt nálam és öntöttem belém a lelket, amit sosem tudok eléggé megköszönni, másnap pedig szülinap, mondhatom pocsék egy nap volt ... Főleg mikor az exemet megláttam egy csajjal kézen fogva ... aztán megfogadtam h egy könny sem fog többé miatt a szememből folyni, nem érdemli meg ...
2009. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen szeretek meg valakit, de ha mégis szerelmes leszek azért nagyon sok mindent megtennék. Viszont akkor is igyekszem logikusan gondolkodni. Két éve lett vége a kapcsolatomnak. Senki előtt nem mutattam mennyire fáj, nem sírtam, beszélni sem akartam róla. Ha szóba került csak annyit mondtam mindenkinek, hogy jó ez így, nem illettünk össze. Senkihez és semmihez nem volt kedvem, egyszerűen csak dolgozni akartam, hogy lefoglaljam magam, és ne gondolkozzak. Így legalább mindenkit távol tarthattam magamtól. Még most se nagyon keresem mások társaságát, dolgozom, aztán sétálok a kutyáimmal, a lényeg, hogy jól elfáradjak és ne legyen időm agyalni. Bármennyire fáj még most is, azt mondom jól döntöttem mikor ott hagytam.
2009. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon. 5 évig éltem együtt úgy életem nagy szerelmével ugy hogy tudtam, hogy ő nem szerelmes belém. Nagyjából azt tartott életben hogy vele lehettem és biztam benne, hogy majd egyszer talán ő is rájön milyen fontos vagyok neki.

Hát.. igen. 5 év után összejött egy másik lánnyal egyik-napról a másikba és nekem még egy hónapig együtt kellett vele laknom, ugy hogy minden nap késő éjjel járt haza mert a lánnyal találkozott. Azt hittem elpusztulok, le is fogytam 10 kilot két hét alatt.

Ennek már több mint két éve, de még mindig kisért néha a dolog.

2009. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első után kb. annyira rossz volt, mint amiket itt írtak. Aztán jött a többi csalódás, menetrend szerint (általában két hét után, de volt, hogy egy hónapig is húztuk egymás idejét) és végül eljutottam odáig, hogy most már annak örülök, ha vége. Egy gonddal kevesebb...

Bár senkinek sem kívánom, hogy idáig jusson, mert nem biztos, hogy ez egészen rendjén van így.

2009. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én szerelem hiányban szenvedek és iszonyú...14/L
2009. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!