Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam egy sraccal es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sraccal es nagyon gyanus h cig*ny, szerintetek h kerdezzem meg h az e?

Figyelt kérdés
Ugy h ne bantsam meg , meg nem befojasolja a kapcsolatunk de ha az akk elobb megakarom ismerni h milyen haceri tarsasagban van stb... Mert nem akarok egy senkihazival kezdeni
2012. ápr. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia te cigány/roma vagy?
2012. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdl el beszelgetni az anyjarol, apjarol, h ok hol es mikent ismerkedtek meg. gondolom ebbol rajossz. ill ha akarja elmondja.
2012. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg valamelyik közösségi portálon a rokonságát ismerőseit, és rá fogsz jönni. Amúgy emiatt akarsz vele szakítani?
2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakitani? Meg csak ismerkedunk , elso talalkozasunk volt , es egyebkent sajnos igen ez meghatarozo nallam ha erre akarsz ravezetni, nyilvan nem fogom igy megkerdezni ilyen lenyegretoroen de tanacstalan vagyiok nem akarom megbantani
2012. ápr. 7. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

"ha az akk elobb megakarom ismerni h milyen haceri tarsasagban van stb... Mert nem akarok egy senkihazival kezdeni"....ez mekkora rasszista szöveg.


Nem mondom h én nem szólom le a cig@nyokat vagy valami, de randiztál vele...randiztok még párszor, és kiderül hogy milyen ember, és hogy viselkedik, neked meg nem a haverjaival kell lógnod. Sztem ez olyan hogy ha értelmes embernek tűnik, akkor valószínűbb hogy társaságban is olyanok állnak hozzá közelebb...ha nem cigány lenne akkor is ugyanúgy lehet szar társaságban.


Lényeg hogy randizgass vele, és ne az alapján ítéld meg hogy cigány e vagy sem, nekem is volt cigány lány ismerősöm, és sztem finoman rá lehet erre kérdezni (nagyobb gáz ha kiderül h nem az és lecigányoztad).


Lényeg hogy az emberi tulajdonságai alapján dönts, és ne a bőrszíne számítson, ha normális ember akkor mindegy h cigány e, ha meg nem az, akkor besértődik azon h ezt véled róla....az meg h ki a senkiházi nem bőrszíntől függ.


És helyesírás tényleg egyes. :)

2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Picilàny (1986) ***** válasza:
Ismerd meg az embert ùgy dönts.Ne mert cigàny....attòl még lehet jò ember..nekem nagyon sok cigàny baràtom baràtnőm van akik nagyon rendes okos tanult emberek.
2012. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!