Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez megváltozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez megváltozzon? 15F

Figyelt kérdés
15F vagyok még csak 1 bnőm volt az se hosszú ideig. Próbálkozok, amikor csak lehet, kipróbáltam 10000 féle technikát amit haverok montak vagy neten találtam. Egyik se hozta meg a várt eredményt... próbáltam a full kedves énemet és a kicsit bunkobb énemet is(persze a kettő közötti átmenetet is), de egyszerűen semmi. A személyiségemmel mások szerint sincs gond, nem vagyok az az otthonülő tipus, amikor csak tudok elmegyek szórakozni. Ismerősök szerint a külsőmmel sincs gond... mit kéne változtatnom hogy végre a csajoknál is remekeljek???

2012. ápr. 8. 00:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá!
2012. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Akkor fogod megtalálni amikor nem számítasz rá. Így van ez!

Olyan helyen is próbálkoztál már ahol szinte semmi esélye? Pl valami netes játékon igen kevés az esélye de miért ne?

2012. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1! Hogy érted hogy ne görcsöljek rá?

2! Télleg szinte 0 az esélye de kitudja... amugy meg nem játszok szinte soha csak nagyon ritkán :)

2012. ápr. 8. 00:22
 4/22 anonim ***** válasza:

Szó szerint értettem:)

Ne úgy indulj el otthonról, hogy na ma barátnőt szerzek. Egyszerűen csak élvezd az életet és meglátod összefog jönni.

2012. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Iskolatársnőid? Net? Prosti?
2012. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne azért akarj barátnőt szerezni, mert széjjelb*sztatnak a haverjaid ha nincs. még csak 15 vagy, seggeden a tojáshéj. Ha viszont megjátszod magad egy csaj előtt, később még többet meg kell játszanod magad. Örökké nem fogod bírni. Ne tekints minden lányra potenciális barátnőjelöltként, ők is emberek! ismerd ki először, aztán szeresd! 19/L
2012. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Iskola? Fiusuliba járok...

Net? Nem bizok az ilyen love.hu szintű dolgokba

Prosti? Remélem nem süllyedek odáig


Az előzőnek is köszi. Megpróbálom, hátha... :)

2012. ápr. 8. 00:29
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

például ne tegyél fel ilyen hülye kérdéseket... most őszintén, mit tudsz tenni? nincs semmilyen csodamódszer amit még nem árult el neked senki..

először is nagyon nem vagy tisztában magaddal. találd meg magad, szeresd magad, legyen önbizalmad, építsd ki az érdeklődési és ismerettségi köröd. legyél el magadban, építsd ki az egyéniségedet. légy önmagad, ne másokat majmolj vagy másoktól ne kérj ezen a téren segítséget, mert ezt csak te tudhatod... találd meg önmagad. önismeret, önbizalom...

és nincsenek technikák vagy módszerek, egyszerűen magadat kell adnod, egy vonzó férfias és egyedi kisugárzásod kell hogy legyen.

14L

2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

6! Nem játszom meg magam szerintem... nem hazudok meg nem használok betanult dumákat... a haverokat meg ebből a szempontből lesz@rom...

Nem azért "kell" barátnő hogy megfeleljek másoknak hanem mert szeretethiányban szenvedek és emellett ugy érzem elég érett vagyok a csajozáshoz

2012. ápr. 8. 00:33
 10/22 anonim ***** válasza:

Tessék, még csak 14, de már tudja a frankót:P

Hallgass rá, okos dolgokat írt:)

2012. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!