Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves gyakori kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves gyakori kérdések fanok! Egy lánnyal az iskolában jó barátságban vagyunk. Ez a lány vicces, kedves, szép. Szóval minden ami kell?

Figyelt kérdés
Én szeretnék neki több lenni, mint a barátja. De nem tudom hogy ő is így gondolja e. Nem egyértelmű jeleket ad le. Valamikor olyan titkokat mond el nekem amiket nem sok mindenkinek, Máskor pedig úgy érzem mintha távolodna tőlem. Tudom hogy ő mást szeretett de nem tudom hogy még mindig szereti e (egyébként a gyerek elléggé debil). Hogy modjam meg neki hogy szeretem? Mert olyat nem lehet hogy csak úgy odaállsz vmi körítéssel és azt mondod: szeretlek. Próbáltam nem szeretni, olyannyira hogy egy lány bevallotta hogy belém szerelmes és én is azt mondtam hogy szeretem, csak azért hogy kiszeressek belőle. De ez nem így lett. Valamilyen tanácsot nem tudtok adni?
2012. márc. 29. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

hát ez haver-gyanus!


De gondolom 16 év körüli lányról van szó, szóval nála ez még félreérthető...talán kérdezd meg h hazakísérheted e...

2012. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

nah akkor én is lány vagyok szoval probálj meg vele minél több időt kettesben tölteni nézz hosszan a szemébe de ritkán. puszival köszöntök?

ha igen a szájához kicsit közelebb adj neki puszit dícsérd meg hogy szép vicces eztkb 2 hétig csináld majd térj rá a pasi ügyekre és mond neki hogy nagyon kedveled min csajt és bejön neked. kérdezd neg hogy esélyes lennél e nála és majd irj hogy sikerült. :))

2012. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14éves és néha haza szoktam kísérni. és nem puszival köszönünk
2012. márc. 30. 18:34
 4/5 anonim válasza:
velem egy srác ugyan ezt csinálta csak nem kisért haza mert mesze lakom...de végül elmondta hogy mit érez..de az én véleményemet nem is hallgatta meg..szovval ha elfogadsz egy tanáácsot akkor majd ha elmondod neki akkor majd hagyd hogy ő is szohoz jusson ;)
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából velem is ez volt csak én a lány szerepet töltöm be. Mi osztálytársak vagyunk és úgy kb másfél hónapja egyszer csak elkezdtünk facen beszélgetni minden egyes nap. Volt olyan hogy 4-5 órán át csak beszélgettünk. Tudtam h neki nagyon tetszik egy lány és hogy lehet hogy szerelmes is belé(ezeket mind tőle tudom mert nagyon jó barátok lettünk bár az elejétől kezdve többet éreztünk csak titkoltuk egymás előtt). Másfél hónapomba telt mire rávettem hogy mondja el nekem mert bennem megbízhat(persze már előtte megmondtuk egymásnak hogy a kiszemeltünk az osztályunkba jár...szinte teljesen leírtuk egymásnak a szerelmünk kinézetét...vagyis egymás külsejét).Nagyon nehezen de elmondta és azóta együtt vagyunk :)
2012. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!