Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szerintem kifogtam egy tökéletes pasit számomra, imádok vele lenni és napokig tudunk beszélgetni, de mégis én valahogy nem kötődök hozzá. Persze néha gondolkozok rajta, mikor nem vele vagyok, de nem érzek a szívemben semmit.
2012. ápr. 8. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Mindenkibe nem lehetsz szerelmes.

Egyébként az érzések nem irányíthatók és nem is szükséges, hogy reálisak legyenek. Ha mindenki tudná őket irányítani, akkor nem lenne ennyi rossz házasság és szakítás.

2012. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De életemben eddig csak egyszer tudtam így érezni, pedig ő sokkal jobb annál, mégis semmi.. :\
2012. ápr. 8. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sem gond. Ezek nem irányítható dolgok. Nincs veled semmi probléma.
2012. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt ajanlom neked hogy elemezd ki es ertsd meg miert jo vele lenni es igy ossze tudod rakni a tarsidealod az o tulajdonsagaival kiegeszitve, hisz eggyertelmuen van meg valami amit ez a srac nem kepvisel!
2012. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta ismered? Mi van, ha csak több idő és még több közös program kell neked hozzá?

Normális, ne aggódj! Nem te döntesz afelett, hogy kibe szeress. Sokan nem hiszik el, de a szerelem és a vonzódás kémiai-hormonális dolgoknak tulajdonítható nagyrészt, amit nem te kapcsolsz ki és be kedved szerint.

2012. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!