Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a pasival? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a pasival? Miért néz, de ha úgy hozza a helyzet, nem mer hozzám szólni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve megpróbált felszedni egy pasi, de mivel túl rámenős volt, ellenkeztem vele. Azóta azt figyeltem meg, hogy szinte minden vasárnap a templomba 2-3 alkalommal mikor ránézek, ő engem néz; de ha ott állok mellette, hozzám se szól, pedig dumás a pasi.
2012. ápr. 8. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
pfff... olyan eggyertelmu a dolog megis rakerdezel. eloszor lekoptatod, majd furcsalod hogy nez de nem mer mar beszelni veled. ahh ez butus kerdes.
2012. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.De ahogy így elnézem a logikus gondolkodásod jól tetted hogy megkímélted a pasit magadtól
2012. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De már egy év eltelt azóta, sőt a nyáron még barátnője is volt.
2012. ápr. 8. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még nézhetsz ki jól és lehet hogy eljátszogatna veled ...
2012. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te sem tudod, hogy mit akarsz. Egyszer elküldöd, most meg azért sajnálkozol, hogy nem kezdeményez? Miért zavarod össze szerencsétlant?

Templomban különben sem illik ismerkedni!!!

Miért csinálod ezt???

2012. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HalkHogen ***** válasza:
Tetszel neki továbbra is, de mivel elhajtottad, mit csináljon szerencsétlen...? Neked kell megszólítanod, mert ő szerintem sohasem fog már hozzád közeledni magától.
2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a templomban is a dugáson jár az eszed?! Jól elk*rvult ez a világ..
2012. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!