Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » De most komolyan lányok. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan lányok. Van egyáltalán valami hobbytok? Mit csináltok, hová mentek hétvégén? Vagy csak ültök otthon a facebook előtt és arra vártok hogy becsöngessen a szőke herceg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 15:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát akinek szándékában van összeszedni a herceget az nem csücsül a facebook előtt.
2011. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Norb66 ***** válasza:
100%
Akinek szándékában ül összeszedni a szőke herceget az nem bulikba és diszkóba jár.
2011. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi? Igen, köszi az aggódást, vasárnaponként reggeltől estig edzésem van =D Ha pedig kész a koreográfia versenyekre járok.

Szombatonként meg a pénteki bulit pihenem ki, és tanulok, mivel a diploma nem repül magától a zsebembe ;)

20/l

2011. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer edzőterembe járok, hétvégenként biciklizek vagy futok, olvasok, és amikor tudok, a barátaimmal vagyok, elmegyünk vmerre (moziba, beülős helyre, stb.). Nem nagy hobbik, de ez van. Persze nem azt mondom, hogy soha nem gépezek, mert ha így lenne, akkor most sem lennék fenn ezen az oldalon:D
2011. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
én ma napközben ülök a facebook előtt, de este a Hajógyárira megyek bulizni. :D de ilyen kb két hónapban egyszer van...általában barátnőimmel megyek valahova, kajálni, koncertre, kávézóba, cukrászdába, vásárolni, kocsikázni, kirándulni...bármit. :D
2011. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 beetlejuice ***** válasza:
100%
Jaja van, hétvégenként festeni szoktam, rajzolni, olvasni, sétálni stb. És nem várok közben senkire.:D (és pl. én nem vagyok fent facebookon)
2011. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

hétfötöl-szombatig mindennap edzek, pénteken bnözök/barátommal vagyok.

szombaton v hétköznap bulizok heti legalább 1x

ha szombaton nem bulizok akk takaritok délelött tanulok.barátokkal vagyok és este facezek

vasárnap délután barátommal vagyok délelött pedig alszok és anyuval fözök.

nem várok a hercegre mert már eljött:D

2011. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van hobbim.Szeretek otthon tornázni, olvasni, rajzolgatni.A szőke hercegre meg nem várok,mert már megtaláltam, de azért köszi a kérdést.
2011. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én is olvasok, tanulok, filmezek, sportolok, eljárkálok barátnőkkel, beszélgetek, lelkizek, éneklek.
2011. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szóval csupa olyan dolgot, amit ha én férfiként mondanék, akkor unalmas lennék.
2011. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!