Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne is próbálkozzak, de azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is próbálkozzak, de azért legyek boldog, vagy próbáljam meg, és kockáztassam a boldogságomat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, aki abban a faluban lakik, ahol én. Még sosem beszéltük, de felvett msn-re, és ott jól elvoltunk. (azért vett fel msn-re, mert élőben látott 10-20méterről, és úgy bejöttem neki [bár nem mondta,de egyértelműnek találtam a szavaiból:D]) Felajánlotta, hogy találkozhatnánk. Nagyon jó lenne, de az a baj, hogy nagyon félek tőle, hogy közelről már nem fogok tetszeni neki. Csendes is vagyok, jófej sem vagyok, és közelről csúnya az orrom.:S (ezeket nem láthatta 10-20 méterről), és félek, hogy így nem fogok tetszeni neki.

Most boldog vagyok, mert tudom, hogy 10-20 méterről bejövök neki, és nem akarom elrontani.:S De azt is tudom, hogy ha nem talizok vele, akkor előbb-utóbb megunja, és nem fog foglalkozni velem. Most akkor találkozzak vele? Holnapig van időm még eldönteni.(még nem adtam választ rá, hogy ráérek-e)

Tehát a kérdés: kockáztassak vagy legyek boldog még pár hétig, amíg nem un meg?


2009. jún. 17. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
amőgy 16/L vagyok, ő is 16/F
2009. jún. 17. 17:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy más az msn mint az élőszó, de látott már 10 méterről. Ne legyél már ilyen kishitű! Ha csak nem súlyosan gyengénlátó, és nem viseli a 10 dioptriás szemüvegét nem vesz zsákbamacskát.

Szerintem egy tlálkozást megér a dolog, egyrészről, mert te sem tudod még hogy neked tetszene e élőben, minden jel arra mutat hogy érdeklősik irántad, harm adrészről meg azzal nem sokra mész hogy tetszel egy pasinak 10-20 méterről.


Ugyhogy bátorság, simán elsülhet még jól is!

2009. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele, érezzétek jól magatokat, és ha nem jön össze, akkor emlékezz rá úgy, mint egy jó emlékre és kész.

Egyébként gyanús nekem ez a "10-20méter" dolog.Honnan tudná a neved? És az msned?:)

Tuti már régóta tetszel neki, és szinte biztos vagyok benne, hogy látott ő téged közelről is.:)


Sok sikert a randihoz:)

2009. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert fenn vagyok myvipen.:D Amúgy köszi.:) Remélem majd lesz valahogy. Csak nagyon félek.:S:D
2009. jún. 17. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem is talizz vele :)

Ha elmész,lehet,h egy nagyon boldog párkapcsolat kezdődik el,de ha el se mész,akkor erre esélyed sincs,és biztos,hogy nem lesz belőle semmi-ezt te is tudod :P

És ha nem vagy az esete,akkor meg hiába reménykedsz...

(tapasztalat...:P)

sok sikert a randiKhoz ;)

2009. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!