Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elmondanátok a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok a pasinak, ha régóta nem voltatok senkivel? Fiúk, hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
De jó nekem. :D
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én örülnék neki miért? nem tom talán mert akkor nem csak 1 leszek a sok közül hanem kicsit több... talán :)
2012. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, én örülök más örömének. :) De most rajtam a sor. :DD

Csak hát az ember kissé kigyün a gyakorlatból. :D Ez nem zavaróbb, mintha a pasi csak egy lenne a sok közül?

2012. ápr. 8. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:

A dolgok jelenlegi állása szerint azt válaszolnám a lánynak, hogy "ne aggódj, én sem"..


Mindenki azt mondja, hogy az őszinteség alapvető egy kapcsolatban, abba pedig ez simán belefér.

2012. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kislany3 ***** válasza:
elmondanam 19L
2012. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is elmondanám.

nyugi, nincs ebben semmi, a párod biztos megérti, ha normális:)

2012. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem mondanám el
2012. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne ez titok, vagy szégyellnivaló.
2012. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, felpontoztam mindenkit. Nem is arról van szó, hogy titok lenne, csak úgy érzem, talán jobban feszélyezve lennék, ha tudnám, hogy tudja, hogy mi a helyzet. :) De ez a fordítottjára is igaz, mert ha nem mondom el, akkor lehet, hogy nagyobbak az "elvárásai", és akkor meg ez feszélyezne. Az lenne a jó, ha mindketten a lehető leglazábbak tudnánk lenni. :)


Aki azt írta, hogy nem mondaná el: miért nem? Csak azért, mert nem annyira lényeges, vagy kifejezetten rossz, ha tud róla?

2012. ápr. 8. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írtam,h nem mondanám el,de akiknek idáig elmondtam azok mind kiröhögtek,h ez tuti nem igaz,h X ideig nem dugtam senkivel.Szóval inkább nem mondom el,mintsem röhögjenek rajtam.
2012. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!