Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen, hogy valaha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen, hogy valaha én is találjak olyan lányt, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz testileg is?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok és eddig sosem mondta élőben még egy lány sem, hogy helyes vagyok, nem is volt még barátnőm, hiszen én magam sem vagyok hülye. Minden nap látom magam a tükörben és világéletemben tudtam, hogy ronda vagyok és nem kellek én egy lánynak sem. De aztán végül 18 éve koromtól kezdve egyre jobban éreztem, hogy nekem is szükségem van egy normális párkapcsolatra, így elkezdtem neten társkeresőkre regelni, persze kudarc volt, hiszen még ma is szűz vagyok és sosem volt barátnőm.


Élőben is csak kinevettek a lányok vagy lecsúnyáztak, kigúnyoltak. Tény, hogy csúnya és nagy orrom van, elég fura alakkal. Talán ha normális orrom lenne még egy átlagos kategóriának elmennék. De mivel se magas, se izmos nem vagyok testre sem vagyok vonzó a lányok számára.


Manapság meg a vékony, alacsony lányoknak is (akik nekem bejönnek) magas fiúk kellenek, ha nem is izompacsirták, de magasak legyenek, náluk ez az elsődleges.


Szóval reménytelen,hogy valaha is rám találjon a viszonzott szerelem.


Én gyakran voltam már szerelmes, de sosem viszonozta senki sem. Reménytelen az egész párkapcsolati életem, azért meg nem akarom, hogy legyen mellettem egy lány, mert mondjuk pár év múlva gazdag leszek.


Szeretném, ha valak iúgy szeretne ahogyan vagyok és amilyen vagyok. Ne jöjjetek a gyúrd ki magad és legyél bunkó szövegekkel, mert nem tudom megvalósítani ezeket, az már nem én lennék.


Próbáltam már az igényeimet is leadni, de sajnos ez sem ment. Még mindig nem tudok szexuálisan, testileg vonzódni a kövér lányokhoz, akiknél lehetn esélyem, így se nekik se magamnak nem akarok hazudni és inkább maradok egyedül, még ha fáj is így élni, szeretet, szerelem, ölelések, csókok nélkül.


A másik, hogy nálam a jellem is nagyon számít egy lánynál és úgy tapasztaltam, hogy akik jellemre is bejönnek és külsőre egyaránt azok már mind foglaltak.


Ez is csak megnehezíti, hogy valaha is megtaláljam a párom.


Nekem sok lány tetszett már, csak egy átlagos nap tudnék jó párat említeni, inkább a probléma a kölcsönös testi-lelki vonzalom hiánya.


Ez érthető, ha azt nézzük mennyire csúnya fiú vagyok. Megértem, tényleg, bár nagyon tud fájni, hogy ilyen sok visszautasítást és viszonzatlan szerelmet éltem meg már ilyen fiatalon is.



2012. ápr. 8. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,reménytelen.
2012. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

háát igen..ez nem egyszerű...


az a baj h szűz vagy még, ha dugnál 1-et máshogy látnád a dolgokat!


szerintem alapvető probléma, hogy olyanoknál próbálkozól, akiknél tévesen értelmezed a dolgokat, azt hiszed h tetszel nekik holott nem, ergo azt hiszed azért néznek mert tetszel nekik közben meg azért mert "érdekes vagy"


De persze ehhez kell egy pici tapasztalat, hogy meglásd azt hogy ki az aki azért néz mert tetszel neki...


a helyedben előbb jó alaposan feltérképezném az adott lányt akiről szó lehet.


De lehet h hülyén öltözködsz vagy igénytelen vagy, nem minden a magasság, nem tuti h az a gond!


Sokan lehet h nem őszinték veled és ezért a magasságodra fogják holott lehet h nem az a gond....lehet elég lenne egy ruhatárat cserélned, és egy másik haj frizura..


próbálj képet küldeni ha gondolod és kioktatlak!

2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Huszonéves vagy, ez még nem életed vége, még van előtted jó pár év, és sajnos süt a szavaidból az elkeseredés.

Tudom, hogy ezek lejátszott menetek, de van valami hobbid, ami lehetőleg társas tevékenység?

Mert azoknak, akik mondjuk nehéz természetűek vagy előnytelen külsejüek, úgy lehet leginkább párjuk, ha sok időt töltenek másokkal együtt, és azok megismerik őket, még ha kezdetben nem is tekintenek rád potenciális barátként, lehet később a jellemed miatt megszeretnek,.

Nekem például sajátos, kicsit harsány humorom van, néha elég távolságtartó is vagyok, és eddig nem sikerült egy fiúval se összejönnöm(szinten huszonéves), míg rám nem talált a barátom, akivel egy helyen tanulunk. Úgy tűnik ő megismert és az alapján megszeretett.

2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És valóban, azért a külsődön annyira tudsz még változtatni, hogy az még mindig te legyél.

Nem maradhatsz mindig ugyanolyan, változik az emberek, ehhez igazodnia kell annak is, hogy milyen képet mutatsz magadról. Egy jó fellépés pedig sok mindent pótol, de persze nehéz magad úgy eladni, hogy nincs önbizalmad:(

2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pocsai Réka válasza:

Abból amit leírtál úgy gondolom, nem csak ezek a problémák.

Az egyik nagy probléma, hogy nem vagy elégedett magaddal! Még ha azt gondolod is, hogy csúnya vagy akkor se kéne tovább ezzel ennyire törődnöd. Tudom, hogy főleg manapság a szépség nagy érték, de ezt nem minden egyes ember gondolja így. Bár kevesen, de vagyunk olyanok akik képesek vagyunk valakit magáért megszeretni, ahogy másokkal bánik, a tehetségéért, azért amit az élettől vár vagy épp, hogy azt hogyan éli az életet. Mindenkiben van valami ami képes lenyűgözni egy másik embert és ez nem csak a szépség lehet, hanem rengeteg minden más belső szépség. Szerintem ne törődj többet azzal, milyen vagy kívülről, hanem próbál rájönni mennyivel jobb vagy belülről, ha elfogadod magad és magabiztosabbnak tűnsz a körülötted lévők is úgy fognak rád nézni.

Viszont neked is így kell tenned másokkal szemben. Örök igazság, hogy aki másokkal bánik, úgy bánnak vele is, te is próbál meglátni a kövér lányokban a szépséget, még ha kapcsolatot nem is akarsz velük, és nem tetszenek, rá fogsz jönni, hogy milyen rejtett szépség van bennük is.

Ne törődj másokkal úgy éld le az életed, hogyha visszatekintesz a végén elégedett legyél!

2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22 éves, Debrecen?
2012. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A személyiséggel és a magabiztossággal sok csajt meglehet fogni, ha tudod mikor mit hogyan kell mondani. Ha pedig valaki beléd szeret, akkor lehet akármilyen külsőd. Nekem volt átlagos alkatú, nagyon-nagyon vékony és eléggé telt barátom is. Külsőre mind a legtávolabb álltak egymástól, mégis szerettem őket. De ha az orrod zavar nagyon, azt meglehet műttetni, ha szerinted az beleszámítana a sikerbe vagy magabiztosabb lennél lehet meggondolandó. A magasság meg szintén nem nagyon számít, volt olyan osztálytársam, aki kb 165 cm lehetett, talán alacsonyabb, mégis 3 év alatt két hosszú kapcsolata volt, a későbbi talán még most is tart. Ne hagyd, hogy a külsőd alapján ítéljenek meg. Férkőzz a lány közelébe és érd el hogy megismerjen olyannak amilyen vagy
2012. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
I know that feel bro :(
2012. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nane........csak nem megint a mi kis hajdú-bihari "kérdezőnkről" van szó...:)
2012. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZakuroSenshi válasza:
Együttérzésem. De figyelj! Ne keserítsd még jobban el magad! Lesz egy lány akinek a külsődnél többet ér a belbecs. Ha lesz egy bizonyos lány akit szeretsz, ,és ő viszont szeret akkor remélem minden rendben lesz. Sok szerencsét hozzá!
2012. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!