Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénisznövelés? Érdemes megrend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznövelés? Érdemes megrendelni ezt a terméket, vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit a [link] oldal által kínált könyvről? Tényleg hatásosak a benne leírtak? Előre is köszi a válaszokat. Jah amúgy valaki elküldhetné nekem is, ha eltudja, nagyon megköszönném :)

2012. ápr. 8. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
kicsi a farkad? de gáz... :/
2012. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából meg vagyok elégedve a méreteimmel, nagyobb mint az átlag. :D De ha lehetne még nagyobb akkor miért ne? Amúgy gratulálok, névtelenül bántanál meg embereket...
2012. ápr. 8. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
igen ez engem is èrdekelne,de nem azért mert kicsi hanem mert milyen jó lenne egy óriáspiton a nadrágba:D
2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pénisz mérete tartósan a tudomány mai állása szerint nem lehetséges, tehát ez kamu hirdetés
2012. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát teso nekem 17 centi ez is átlag feletti 20 centit elfogadnék de soha a büdös életbe nem jutna eszembe semmi mütét se modszer mert lehet 20 centis farkad lesz de 99%ig biztos lehetsz benne hogy mellékhatása lesz. plusz ha lehetne növeszteni akkor mindenki 30 centis farokkal járkálna
2012. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oldal elég meggyőző, viszont miért nem adtak meg sehol elérhetőséget? Ti mit szóltok ehhez? Nekem is elvileg átlag feletti péniszem van, de ha csak 1,5 cm-t tudnék növelni már teljes önbizalmam lenne! :)
2012. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy haverommal mi csináltunk egymásnak egy masszázst ami 2cm hozott 1 év alatt kb. Az tudom, hogy működött.
2012. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a legjobb, ha kalapáccsal ütögeted, persze nem kell szétverni, csak úgy érzéssel. Maradandó és az eredmény sokkal hamarabb jelentkezik. Ha mégsem válna be, akkor egy kalapács árával vagy rövidebb, de megéri. Alternatív esetként, mielőtt megkérdezed, a klopfoló sima részét is használhatod.
2013. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bigyótek válasza:

A kondizás és a futás egymás mellett elég nagy méretnövekedést okoznak !Főleg a combra és hátra alkalmazott gyakorlatok Hátra vigyázni !! mindig homorú háttal csináld a gyakorlatokat ! ;)

Illetve az egészséges erotika. Hogy ne nyomja el benned senki, és legyen önbizalmad !Tudd hogy mire van szükséged és meg is kapd. Nálam ez okozta a kis méretet 15 centi volt amiko magam alatt voltam és sok volt a stressz, de első barátnőnél elkezdett nőni. Eddig a legnagyobb mért az 24 centi volt.. Szóval rendet kell rakni a fejedben (ha nincs) és sportolni eleget.

Bőven elég heti 3-4 1 órás edzés

2015. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!