Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire számít hátránynak, ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 8. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2012. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dehogy számít!

Egy szemüveg mögött is meglátom az értelmesen csillogó szemét, az aranyos mosolyát, a helyes pofiját. :))

2012. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem se hátrány a 2-es válaszoló amít írt ..

nekem is az a véleményem

2012. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó!! Ez igaz én fiú vagyok, és pont azokat sorolták fel a lányok amiket te is. Sőt a szememre is azt mondják, hogy "szép" bár én sok extrát nem látok benne :D
2012. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vannak fiúk ,féfiak akiknek kifejezetten jól áll,pláne

ha eltalálja melyik szemüveg passzol az arcához

2012. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jobb ha nem az, de mindegy, attól még tetszhet 21L
2012. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem tökmindegy, én is az vagyok. Csak valami normális divatos szemüvege legyen és ne szódásüveg.
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Pláne, ha nem valami ócska divat szemüveget készíttet magának.

2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
semennyire... :)
2012. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy képzeltem, hogy nekem nem lesz szemüveges pasim, sem kopaszodó. Ehhez képest az én szerelmem, akiért 3 éve odavagyok már, szemüveges és kopaszodó típus. De felfedeztem amikor először aludt el a fotelban letéve a szemüvegét, hogy milyen helyes. Innentől nem érdekelt, s azóta vettünk neki egy divatosabb keretet vékonyított lencsével, mert sajnos nagyon erős szemüveg kell neki (7-es). A külső is számít, persze, de a viselkedés nagyon fontos. Meg hogy ápolt legyen és hűséges. :) ...és legyen humora! :D
2012. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!