Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szerelmes lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni, de senki nem érez irántam semmit (mármint csak barátságot) miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Normális lány vagyok nincs ideálom (fiúból) csak 2 :legyen kedves , és tiszta szívből szeressen engem :) . Tudom , hogy ki kell érdemelni , mindig kedves vagyok tudok titkot tartani.(plusz a rossz tulajdonságaim , mert az mindenkinek van) csak szeretnék már valakit szeretni...Akkor miért nem éreznek irántam semmit , mert mindegyik azt mondja (nem volt sok) hogy kedves lány vagyok és tudna szereti de csak inkább barátként tekint rám.ez a teljes történet de én csak szeretnék valakit szeretni , de miért nem jön össze?.....
2012. ápr. 9. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
én tiszta szívből tudnék szeretni egy arra alkalmas lányt, aki kedves és normális. És ne várja el,hogy aranyórát lánccal vegyek neki,mert arra nincs pénzem, de a Holdat azért lehoznám neki.
2012. ápr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés csak fiúban vagyok. Én arra gondolok, hogy 7 milliárd ember él a Földön, csak van nekem is párom. Mondjuk azért remélem nem Szingapúrban:D. És egy kis közhelyezés: Ne félj, eljön majd a Te párod is. Sok szerencsét!
2012. ápr. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek te kellenél, legfeljebb nem veszed észre, mert nem néz ki elég jól.
2012. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Tudom hogy ki kell érdemelni" Na ez egyáltalán nem így van. A vonzalom vagy kialakul vagy nem, persze ügyes trükkökkel ki lehet alakítani de sajna nem kedvességgel. Az barátszerzésre kiváló taktika ami be is jött eddig is. Egy kicsit "rosszkislánynak" is tudni kell lenni, legalábbis szerintem.
2012. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hete még én is így gondoltam.


Aztán egy szép lány, akit előző este néztem a discoban rámírt facebookon, már megis volt az első csók. :)


Azóta már szerelmet is vallottunk egymásnak. Szerelem első látásra :)

2012. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 1 cipőben járunk :-/
2012. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!