Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csábítsam el a főnököt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el a főnököt? Nagyon tetszik!

Figyelt kérdés

Pár hónapja teljesen megszállott lettem, a nap 24 órájában csak a főnökömre gondolok. Nagyon jó pasi, intelligens, kedves, udvarias és kis művészlélek és független is, teljesen odáig vagyok tőle. El akarom csábítani, de nem tudom, hogy mit szólna hozzá, mennyire jó ötlet az ilyen, mert szeretem a munkám és nem akarok máshova menni dolgozni.

A másik meg hogy hogyan tudnék a közelébe férkőzni...félek a visszautasítástól is, no meg sajnos nem nagyon találkozunk munkahelyen kívül, úgyhogy így nagyon nehéz... Valaki ötlet?



2012. ápr. 9. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
mit dógozol?
2012. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és hány éves a főnök?
2012. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozom. Én 24 vagyok, a főnök 33.
2012. ápr. 9. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Nehez ugy, a munkahelyi romancokkal ovatosan kell banni.


Azt mondanam, hogy probalj meg olvasni a jelekbol: ahogy beszel hozzad, ahogy radnez, ahogy viselkedik a jelenletedben, abbol biztosan le tudod szurni, hogy lehetne-e eselyed nala, vagy o is erez-e vonzodast.


Vegulis ha mindketten fuggetlenek vagytok, akkor onmagaban az, hogy fonok-beosztott viszonyban vagytok, nem zarja ki, hogy intim kapcsolatotok legyen, azt neked kell erezned, hogy milyen szemelyiseg a fonokod: belefer-e nala, hogy egy munkatarsaval randizgasson, vagy ez nala tabunak szamit.

2012. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj be az irodába, cici ki, aztán térde, és imádkozz a szent falloszhoz!
2012. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy szép romantikus számot, mint ez itt:

http://www.youtube.com/watch?v=kERV_BORPEU

2012. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
több fizu kéne mi ?
2012. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Savanyú a szőlő mi??
2012. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, fizetésemelésre hajtok, nem mondtam még? :D

Nem, viccet félretéve, ha nem lenne a főnököm, akkor is tetszene!

2012. ápr. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!