Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el azt a lányt aki tetszik és van barátja?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttek össze csak pár hete.A lány nem szokott hosszú ideig járni fiúkkal.Látom hogy bírja a srácot de nem szerelmes. 15 éves vagyok
2011. jún. 28. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Miből gondolod, hogy beléd szerelmes lesz és veled hosszabb ideig lesz együtt?
2011. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég ha sokat beszélgettek, sokszor meg tudod nevettetni, "jópofa" vagy, esetleg elmehettek sétálgatni, ha bele megy. ha ügyes vagy egy idő után azon kapod magad, hogy csókolóztok, vagy valami hasonló.:D Add magad, ha jobb vagy, veled fog összejönni.:)
2011. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet,hogy hamarosan szakítanak és szabad a pálya,így meg nem ártsz senkinek.Azért ha összejön,akkor ne csodálkozz,ha pofára esel.
2011. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pontosan.. miből gondolod, hogy nem LESZ szerelmes? különbenis.. amikor elolvastam a kérdést, fogtam a fejem, hogy akarhatsz te ilyet? elcsábítani egy olyan lányt, akinek van barátja? te akard elcsábítani. ha akarna veled járni, akkor nem jött volna össze azzal a sráccal.
2011. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsánat.. NE akard.
2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy tahóság rányomulni más nőjére. Legalább is, ha tudod, hogy van barátja.
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először is attól még hogy nem szokott sokat járni pasikkal, vele még járnak, és nem lenne szép tőled ha lenyúlnád amíg még együtt vannak.Utánna esetleg megpróbálhatod, beszéljetek sokat, hívd el egy fagyira vagy valamire, és észre fogod venni ha bejössz neki.Hogyha a csaj dögös, és életedben nem beszéltetek, kevés az esélye hogy összejöjjetek, ki tudja másnak is ő tetszik.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. Megpróbálom elhívni sétálni vagy valami mert edíg csak neten beszéltünk,de érzem hogy bír engem és esélyem is lenne ha nemlenne az a csávó.
2011. jún. 29. 21:28
 9/9 A kérdező kommentje:
14:24 es. Akkor engem még nemismert mikor összejött a csávóval.
2011. jún. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!