Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beleszeretnétek valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnétek valakibe, aki a másik nemhez vonzódik, és látszólag csak ez állna egy jó kapcsolat útjában, átoperáltatnátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én nem tenném meg, mert nem hiszek benne, hogy a nemen / koron múlna a szerelem, de hallottam már ilyenről.
2009. márc. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem! :D:D
2009. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeem!
2009. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem,elég beteges lenne..ekkora baromságot senki kedvéért nem csinálnék:-D
2009. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hmm. Én is hallottam ilyenről ,ha jól emlékszem a lány kérte meg a barátját ,hogy operáltassa át magát, mert a lányt korábban megerőszakolták..Bár nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás,de a fiú beleegyezett és boldogok. Én személy szerint nem tenném.
2009. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tennék ilyent, én már nagyon hozzászoktam az állva pisiléshez.
2009. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:09-es: ezt neten olvastad valahol? Kaphatnék linket esetleg? Durván hangzik...
2009. márc. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha.
2009. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem neten olvastam, tv ben láttam valamikor. sajnos már nem emlékszem melyik adó volt
2009. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most aktuális. Ha lenne pénzem, igen. De szívesebben születtem volna a másik nem tagjaként. Műtéttel úgysem lenne tökéletes az eredmény.
2010. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!