Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ilyen pasikat találok? Én csinálhatok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Mindig csak olyan pasikat találok akik csak barátkozni akarnak velem , vagy csak olyanokat akik csak szexet akarnak. Miért van ez? Én csinálok valamit rosszul?

2012. ápr. 9. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ronda és/vagy uncsi vagy.
2012. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te Rhonda byrne vagy!
2012. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez ugyanígy van velem is, csak én pasi vagyok, de viszont nem vagyok ronda. :D
2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

meeeert....


1. vagy túl szexi cicababának tartanak, akivel kicsit haverkodnak majd meg akarják dugni ergo ebben az esetben a barátkozás és szex ugyanaz, csak a barátkozással meg akarnak hatni...


2. nem igazán tetszettél eddig senkinek sem, de akinek már nagyon áll, annak nem lényeg a külső csak pina legyen!


3. tegyük fel, h jól nézel, ki normális is vagy nem vagy elszállva, nem kell neked Aston Martin, hát ebben az esetben, valami a kisugárzásoddal van vagy a hozzáállásoddal...vagy passsz :)

2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ehhez tudni kéne hogy nézel ki.de ha jól akkor valószínű hogy kis nyomikat fogtál ki eddig.
2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tudtátok h a franciáknál van egy olyan női név h Ronda!?:D
2012. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , eddig senki nem mondta még hogy csúnya vagyok , de lehet hogy igen. Volt aki mondta h szép vagyok , meg tetszem is neki stb, de nem tudna belém szeretni.
2012. ápr. 9. 17:33
 8/13 ASOT ***** válasza:
Hát nem tudom drága! Ehhez nem ismerünk téged eléggé h konkrét választ adjunk, és nem is láttunk még téged...
2012. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegyél egy képet ,hogy tudjunk véleményt mondani,vagy küldjél pivibe.Amúgy hány éves vagy?
2012. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2012. ápr. 9. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!