Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy egy adott lány tekintete szinte "meghipnotizált"? Hogy úgy éreztétek, néznetek "kell"?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik így leírva, ja. De tényleg komolyan kérdem. Történt már veletek olyan, hogy amikor belenéztetek egy lány/nő szemébe (legyen az ismeretlen, vagy ismerős), megfogott, szinte "megbabonázott" titeket a tekintete? Hogy úgy éreztétek, még egyszer bele kell néznetek? Mert az én szememre kivétel nélkül azt mondják, hogy különleges, szép (nem, nem vagyok küklopsz, nem ezért:P). De nem ez a lényeg, hanem alapból az emberek arcát nézem, mert érdekel, hogyan éreznek, mit gondolhatnak. (Nem úgy kell ezt érteni, hogy kigúvadt szemekkel lesem az emberek minden lépését, mint valami fanatikus, egyszerűen csak ülök a villamoson és nem feltétlen kifelé bámulok, hanem az emberek arcát, testtartását, mozdulatait, stb figyelem). És látom azt is, hogy a legtöbben visszanéznek rám. Ebben még nincs nagy pláne, de később látom, hogy egyre többször néznek rám érdeklődve, és néhányszor már oda is jöttek ismerkedni (ez nem túl gyakori, de már történt ilyen). Nem járok kihívó cuccokban, tehát addig oké, hogy megnéznek, ha szoknyába bújok, nem is erre keresem a választ. Hanem amikor pl edzőcipő, farmer, ing kombó van rajtam, a hajam sincs túlzottan "beállítva", és még szempillaspirál sincs rajtam (amúgy is a minimál smink híve vagyok), még akkor is ha egyszer rám néznek, utána többször megbámulnak. A szemembe. Ráadásul olyanok is, akik mellett ott a párjuk/feleségük. Hogy van ez? Múltkor is csak kiugrottam a városba, topisan és nem tapasztaltam változást, ugyanúgy megbámultak. Ez hogy lehet? Lehetséges, hogy csak a szemem fogja meg őket? Pontosítva a tekintetem? Történt veletek már ilyesmi, vagy totál hülyeség az egész?

2012. ápr. 9. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
van 1-2 lány akinek a tekintet állandóan ilyen hatást vált ki belőlem :)
2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ASOT ***** válasza:
100%

figyelj ide!

Ha egy lány jól néz ki, az alakja is jó, kedves szép arca van, akkor felvehet sáros koszos szakadt ruhát is, akkor is jól fog kinézni!

Ha nem mikulásnak van öltözve az ember, akkor a testalakját azért mindig lehet látni h milyen...és az akkor is olyan ha szabadidőben vagy...

2012. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy a második is írta.


Én elég sok ilyen lányt látok egyébként. :)


Szerintem inkább a jellemben vannak problémák, külsőre nagyon sok szép lány van, mondjuk nekem jobban számít egy lány jelleme, a szép külsővel még nem nyer meg magának. :D

2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szóló jól írja :)
2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire!
2012. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Második: de amikor mindenki azt mondja, hogy a pasik szeretik a nőies nőket és én csak bulikba veszek fel magassarkút, szoknyát is csak nyáron, vagy késő tavasszal hordok... általában lazán öltözködöm. Tehát sokkal nőiesebb nők járkálnak az utcán. Ne mondd, hogy ugyanúgy megnézed azt a csinos nőt ruhában, ami kiemeli a vonalait, szabadon hagyja a lábát egy magassarkúban, meg egy másikat, aki farmerban, edzőcipőben, atlétában és ingben, nulla ékszerrel járkál az utcán. De lehet persze én gondolom rosszul.

Most nem arra vagyok kíváncsi, h hogy nézek ki. Azzal tisztában vagyok, a visszajelzések és a tükör alapján.


"Szerintem inkább a jellemben vannak problémák, külsőre nagyon sok szép lány van, mondjuk nekem jobban számít egy lány jelleme, a szép külsővel még nem nyer meg magának. :D" - na jó, de ezt hogy érted? most nem erre utal a kérdésem. :) de írd csak el, érdekelne :)

2012. ápr. 9. 19:56
 7/22 ASOT ***** válasza:

2. vok.


DE IGEN! Nagyon is megnézem a sportcuccban járkálót is!

Hiába járkál magassarkúban, miniszoknyában, ha mondjuk a teste jó de arcra fejre "áááhhh" :)


Egy szabad testrész , persze h felhívja a figyelmet! De nem biztos h meg is ragad rajta az ember figyelme! Stimmt?


Vagy ha szép kedves arca feje van, és a teste nem tuti akkor az sem tart sokáig...


És nekem is és mindenkinek más a TÖKÉLY! :) Az hogy valaki "kisminkeli magát, minden hajszála úgy áll ahogy kell, magassarkú, kilátszik a köldöke, a combjai, ez FELTŰNŐ és ezt vesszük észre elsőre! -------> ez olyan hogy ha megy 20 autó az utcán, mind fekete, és jön egy piros akkor azt veszed észre azt szúrod ki! De aztán megnézed a többit is hogy az milyen!


Szóval nem adok neked igazat! :) Mert attól még h az első pillantás a miniszoknyásra megy addig lehet h rád több éves szempillantás megy!


comprende drága?

2012. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Fenét, beleesel a szemébe, és ottmaradsz.
2012. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:
50%

jó persze, ha az illetőnek jóideje nincs barátnője vagy nem is volt, vagy nem dugott már hónapok óta vagy esetleg évek óta....az lehet h már a csaj combjai láttán elélvez....


változó....egy ékszerrel amúgy semmit sem érsz...

2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

asot - hát persze, hogy komprende drága. :))

amúgy gondoltam ám, hogy így van a józan paraszti eszemmel, csak a sok női magazin annyira mást sulykol az emberekbe, még szerencse, hogy nincs nagyon ilyenekre zsém. folyton azt hangoztatják: légy csinos, nőies, mert a férfiak felfigyelnek rád. én meg inkább az a kényelmes típus vagyok, meg nem szeretem, ha kopognak a lépteim a kövön és egyből minden férfi bámul, mint az a boci, csak mert tudja, h NŐ közeledik. :D


köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt. de tegyük fel (csak a vita kedvéért), hogy - bocsi, h erősködöm, de érdekel a válaszod - hogy egy alapból szép lány egy nap bal lábbal kel fel, karikás a szeme, kócos a haja, álmosan pislog, és még a pulcsiját is fordítva vette fel. nem egy fúriát kell elképzelni, hanem csak épp nem "ragyog", mint mikor süt a nap és jó a kedve. úgymond "beleolvad" a tömegbe. viszont megnézik a férfiak. nem lehet, hogy nem feltétlenül maga a lány egésze miatt, hanem a tekintete miatt?

örülök neki, hogy nem számít az ékszer nagyon, mert nem hordok. :))

2012. ápr. 9. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!