Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás? (friendzoned)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó megoldás? (friendzoned)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már ismerek egy ideje, és elég jóban vagyunk, de úgy igazán mostanában kezdett el érdekelni másképp (bár már régebben is megfordult a fejemben). Arról nem tudok, hogy ő akarna bármit tőlem.

Az, ha elé állok és elmondom, hogy én ezt érzem, az tökös megoldásnak minősül vagy inkább nyominak?


2012. ápr. 9. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
állj elé :)
2012. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és 19/f. És még hozzátenném, hogy a lehető legtöketlenebbnek azt érezném, ha nem csinálnék semmit.
2012. ápr. 9. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan megoldás amire a nők várnak. Kész vége, van egy csajod. Grat hozzá!
2012. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyominak egyértelmű.

a normális eljárás az lenne,hogy amikor van vmi közös program,akkor megfogod a kezét,a vállára teszed a kezed,adsz neki egy spontán puszit.

ezekből simán le lehet venni mindent.

hagyja vagy elhúzódik.

a vallomás úgy,hogy nem vagy biztos a sikerben nagyon b@lfasz elképzelés.

ilyen vallomást akkor csinál leghamarabb-és ha nem bírod magadban tartani-ha már megvolt az első szex.

2012. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszolóval értek egyet. Nekem az jönne be, ha elmondana. Úgy biztos nem engednék puszit senkinek, hogy nem tudom "milyen típusú" kapcsolatot szeretne, hiába jönne be az illető.
2012. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!