Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Lányok, szerintetek milyen irányban kellene fejlődnöm?

Figyelt kérdés

Szeretném ha az alőábbi tulajdonságaim közül, kiválasztanátok párat ami nektek nem tetszik és mondjuk kifejezetten zavarna titeket.

nem mutatja ki az érzelmeit, nem szeret a társaság középontjában lenni, szemtől szembeni beszélgetések esetén komonikatív, jobban szeret kérdezni mint válaszolni, sportol, kedveli a művészeteket, rajzol, fest, nem igazán van tisztában önmagával, a máról a holnapra él, tisztelettudó, precíz, maximalista, néha többet vár el magától mint amit elbír, endurózik, nem érdekli ha meghal (baleset, véletlen) beteg és undorító dolgokról fantáziál,

olykor ilyesztően viselkedik. Aszem ennyi, jah és 17/f



2012. ápr. 9. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki az érzelmeit, nem érdekli ha meghal, a fantáziálgatás alatt nem tudom mit értesz pontosan de legyen az, emellett a nevedből kiderül h kicsi az önbizalmad és megtippelném h nyilas vagy (bár ez nem baj, de biztos sem vagyok benne).
2012. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Am nincs kedved beszélgetni? (első)
2012. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A beteg dolgok alatt azt értem hogy szeretek emberi belsőségeket nézegetni, halott állatokat boncolni, az emberi brutalitás az eggyik kedvenc érdeklődési köröm. Amúgy kos a horoszkópom ha arra gondoltál.
2012. ápr. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!