Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak kifogás vagy szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kifogás vagy szeretne találkozni, csak kevés az ideje?!?! Mit tegyek hogy ez változzon?! |Persze jó irányban| (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miért lehet az hogyha a barátommal megbeszéljük h szombaton találkozunk ,és mindig mondja h neki otthol dolga van ,vagy focija van ,vagy egyébb.

Mikor msn.en beszélünk alig ír.Mikor vele vagyok ,akkor majd megfujt annyira szeretget.Telefonon soha nem hív, sms.t sem ír!


2010. febr. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret igazán. Erre azért gondolok, mer nem keres, leráz=fontosabbak a haverok.

Máskor mikor vele vagy, agyonszeretget??

Szerintem nem gondolja elég komolyan, és mikor vele vagy, így próbálja jobbá tenni, h egyfolytában rádakad.

2010. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amikor vele vagyok ,akkor agyonszeretget.Nagyon szeretem :$

Nem szeretném elveszíteni.

2010. febr. 17. 16:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is a haverok ,hanem általában azt mondja hogy otthol kell segítenie ,meg mennek rokonokhoz.
2010. febr. 17. 17:00
 4/8 anonim válasza:
Ez a rokonok, meg otthon dolog van mese habbal.
2010. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom eldönteni..

Majd személyesen mikor szeretget ,akkor megkérdem tőle h mi igaz ebből ,mert én észreveszem rajta ,ha hazudik ,de msn.en ,ki veszi észre?!?!

2010. febr. 17. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Létszi ,mondjátok meg hogy mit tegyek ,nem szeretném elveszíteni ,nagyon szeretem.. :$
2010. febr. 17. 17:35
 7/8 anonim válasza:
milyen szerelem az ami csak akkor működik ha együtt vagytok? és minek hívod mikor nem találkoztok? Ha az én párom nincs velem hívom, keresem tudni akarok róla. Minden nap, minden órában. Ha rossz a kedvem azért, ha jó azért... telefon, sms, email... hidd el ez nem igazi kapcsolat és mindenkinek pont arra van ideje amire szakítani akar időt. A többi duma. Gondold át.
2010. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ.

De mostmár késő...szakított... :(

2010. febr. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!