Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez a részetekről is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez a részetekről is igaz (valamennyire), ellenkező irányban?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy - komolyan mondom -, amíg mondjuk a 4-es, 6-os villamossal végigmegyek a Jászaitól a Blaháig körülbelül 100 nőt vennék szó nélkül feleségül, annyira csinosak, szépek :). Egy szórakozóhelyen meg ez hatványozottan igaz (és a műcsajok ebben nincsenek benne). Még ha ismeretleneket viszonylag ritkán szólitok le (néha buliban), azért úgy tűnik, ebből a szempontból jó helyen élek... A kérdés, hogy ti, lányok, hogy vagytok ezzel az ellenkező neműek iránt (nagyjából a saját korosztályból, vagy a potenciális jelöltek közül) ? 1000-ből 1, akire felfigyeltek? Megmondom őszintén, a tippem az, hogy kb ez a helyzet, de kíváncsi vagyok.
2011. febr. 11. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A tipped helyes, de ne felejtsd el, te nem ismered ezeket a nőket, csak külső alapján ítélsz. Mi az ebből leszűrt összképet, a férfiasságot, a vonzóképességet, és vicces, de egy potenciális férfi láttán már a menyasszonyi ruhát tervezzük és a közös otthon lépéseit, nektek ez nem forog első körben a fejetekben.Ez a számbéli különbség oka :)
2011. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek egy szavát se hidd!

1000/1 stimmel, de villamoson pl. senkit sem néznek meg (mert aki villamossal jár annak nincs autója ;-)

2011. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig igazat írtam, méghogy egy szavát se hidd. Én imádok villamossal járni és nagyon sok embert ismertem már meg a villamoson. Nem izgat van-e autója, ha van, ha nincs, nekem úgyse kell, az az övé. Egyébként miért zárja ki az autót, ha valaki villamossal megy? Annak is lehet autója, csak lehet, hogy villamossal gyorsabban odaér, vagy környezettudatos, vagy egyszerűen olcsóbban kijön belőle.

Szóval ez semmit sem jelent. Nagyon sok 20 éve együtt élő házaspár ismerősöm a vonaton ismerkedett meg.

2011. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 1000/1 a megfelelő korosztályból azért elég kemény. Tetszenek az ilyen nőknek egyáltalán a férfiak? (Vagy a másik oldalon állnak inkább?) Nem akarok senkit megsérteni, meg elég sok igénytelen, magára nem igazán adó ember mászkál az utcán, de akkor sem tudom, hogy mit várnak ezek a nők a férfiaktól, ha 1000-ből 999 szóba sem jön (tudom, ez csak egy hozzávetőleges arány). Nekem is jobban tetszenek a lányok, csak én fiú vagyok :P Ez így akkor elég egyoldalú.
2011. febr. 19. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok 20 éve együtt élő házaspár ismerősöm a vonaton ismerkedett meg."

Az 20 éve volt, akkor nem volt még ekkora népsport a pénzértqrás.

2011. febr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elektron ***** válasza:

Hogy jobban ertsd: a ferfiak kinyitjak a szemuket szex kozben, a nok pedig becsukjak. (kivetel erositi a szabalyt)

Csak mi ferfiak hisszuk azt, hogy a nok a kulso alapjan dontenek. Itt az ertekes nokre gondolok. Aki a kulsodet nezi, az egyben a penztarcadra is kivancsi. A belso ertekekkel eli le egy ember az eletet.

Azon gondolkozz el, hogy ha lenne egy bomba nod, de tenyleg aromszep, :)) es kiidegelne mindennap valami hulyeseggel, butasagokat beszelne egyfolytaban, akkor meddig birnad mellette? Leelned az eletedet egy ilyen no mellett?

Nem minden a kulso. Es ez a fentiekben nyilvanul meg.

2012. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van akin megakad a szemem.. bejönne, de mivel nem ismerem így inkább nem... akár villamoson, metrón van az a férfi/fiú akkor is találok valaki szemrevalót:) Vannak Pesten helyes pasik az biztos:) ja és nem külső alapján választunk, én legalábbis nem, de a boldog párkapcsolathoz kell a másikhoz való vonzódás is, így egy bizonyos szintig fontos a külső, de ha valaki jól néz ki de egy nagy tapló, akkor mehet tovább, mert nem érdekel.. nekem 1000-ből tuti több van mint egy, sőt szerintem nekem a fele is meglenne :)) de nem a külső dönti el mindenek felett a dolgokat..
2012. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!