Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány hozzám bújik az a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány hozzám bújik az a jó benne h olyan finom, puha, lágy az érintése. Lányok, ha fiúhoz odabújtok, nektek mi a jó abban? Hogy pont az ellenkezője, olyan jó "kemény"?

Figyelt kérdés

ostobán hangzik de érdekelne. fiúként nem tudom elképzelni mi lehet egy lánynak jó egy fiúban. vagyis sejtem, csak elképzelni nem tudom, mi ebben a jó.

idétlen válaszolók kíméljenek


2012. ápr. 9. 23:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsó: mi a jó abban ha hozzád bújik? mert vmi puhához hozzábújni az eleve jó érzés, ezért is alszik párnán az ember (jó, ez így morbid kicsi, mert az "másképp puha"). de ami nem puha, hanem pont az ellenkezője, ahhoz miért jó odabújni? megértem h ez jó egy lánynak, csak megmagyarázni nem tudom logikusan, kicsit olyan mintha a lányok "mazochisták" lennének

2012. ápr. 11. 20:15
 12/13 anonim válasza:

Testhőmérséklet, ami cselekedeteket kiváltotok egymásból, öröm, boldogság, szomorúság... jó odabújni valakihez, főleg ha szereted. Ha egy csaj átöleli a pasiját akit szeret, nyilván több minden mozdul meg benne, mint amikor átöleli barátságból a barátnőjét. Nem pont az a lényeg,h kemény vagy puha vagy akármi akit átölelsz vagy odabújsz hozzá.. hanem, hogy hogyan érzel az az ember iránt. Tudod, hogy ott van a közeledbe stb.. Nem pont úgy kell érteni a biztonságnyújtást, hogy megvéd mint erővel, persze így is, csak biztonságot ad, hogy veled van és nem mással.

Tegyük fel: Veszekedésetek közben a barátnőd kap egy smst, hogy meghalt a macskája. Te haragszol rá, ő is rád, de mégis szomorú és jól esik neki ha átölelik, vagy átölelhet.. Mindezek ellenére, hogy kemény vagy vagy sem, összevesztetek e vagy sem..

2012. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztonságot ad, szeretetet, melegséget(nem kell félreérteni) sugároz. Egy férfi is tud lágyan odabújni.
2013. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!