Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép emberek boldogabbak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek boldogabbak? Most komolyan.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
detto, mint a 9es válaszoló
2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
mások szerint helyes vagyok, magam szerint nem. boldog vagyok így is úgyis és leszarom ki mit gondol rólam. nem sokan ismernek, de aki igen, az nagyon kedvel és szeret és hallani akar mindig... fiu vagyok.
2012. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos igaz .... Akis zép annak van barátja vagy barátnője és már egyből boldog ! És ehez még társul a nagy barátikör mert aki szép az egyből menő és sok barátja van és mindenki akinek bejön megpróbálja kinyalni a seggét és ! És ennyi már nem elég a boldogsághoz .....? :-P
2012. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A szép emberek társaságát többen keresik. Én nem tudom miért, de ez már csak így van. Szerintem jobb nekik, de nem feltétlenül boldogabbak. Szívesen lennék lélegzetelállítóan gyönyörű.

21L

2012. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Inkább a bankszámlákat kéne megvizsgálni, kinézettől függetlenül. Akkor kiderül, hogy ki boldog és ki nem:P
2012. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Aki szép,az is lehet boldogtalan,szürke és a csúnya is lehet ismert,boldog.

Van egy adottság,ezen lehet változtatni jó irányba,de el is lehet b@szni.

Persze aki szép,még ha gyökér is,lesznek s3ggnyalói,de azok olyanok is...szóval minden csak annak a kérdése,hogyan rendezed a sorsod;)

2012. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy boldogabbak nálam.


Én egy csúnya, alacsony fiú vagyok és sosem kellettem még egy lánynak sem, emiatt egy senkinek érzem magam és semmi önbizalmam nincs, ami miatt az élet más területén is egy nagy nulla vagyok.

2012. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen de az esélyük a boldogságra sokszoros!
2012. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen. Eleve bizalomgerjesztőbbek mások számára, arról nem is beszélve, h ha egy férfi ronda, akkor sose lesz párja, az pedig fontos a boldogsághoz.
2012. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!