Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Aggodalomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterke32 kérdése:

Mi a véleményetek? Aggodalomra adhat e okot, ha a párom határidőnaplójában (nem szép hogy beleolvastam) 3 hónappal ezelőtti napi tevékenységek között szerepel egy női név

Figyelt kérdés
Teljes nevét írta ki, és egy mondatban szerepel a többi munkával együtt.Pl. irodában voltam, meg a xy nál. Semmi egyéb nincs lejegyezve utánna, csak ennyi. Ebből még nem derül ki semmi, bármiért lehetett nyilván. Munkájával kapcsolatos személy is lehet persze. Inkább a munkákat írja bele, tehát aznapi tevékenységeket. Érzelmeiről nem esik szó.
2012. ápr. 8. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra ad okot, hogy beleolvastál és hogy ilyeneken rugózol, igen. Nem irigylem a pasidat.
2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így nem nagy cucc szerintem. Barátom pl női fodrászhoz jár, egy nőnél volt csontkovácsnál, nő a fogorvosa, és ezeket az időpontokat ilyen sárga kis post itekre írta ki, hogy ne felejtse el, és kiragasztotta a gépe mellé. De pl neki is csak annyi állt ott, hogy "xy 14:00 xyz cím"... Lehet, valami munkával kapcsolatos dolog, biztos nem olyan hülye, hogy beleírja a határidőnaplójába, hogy félrelép.

21L

2012. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én ezt sosem értettem.

Hogy konkrét példát említsek: Beszélgetek egy lánnyal a főiskola előtt, hirtelen csörög a telefonja. Mielőtt felvenné, a következő mondat hangzott el: Ne szólalj meg, mert féltékeny lesz ha férfi hangot hall.


Hát én teljesen ledöbbentem. Egyrészt, ha az életben bárhova mész, iskola, munkahely, fogsz találkozni, beszélgetni az ellenkező nem tagjaival. És ezen ki akad valaki? Féltékeny lesz? (Sajnos többször előfordult velem, hogy csöndben kellett maradnom.)


A másik az, hogy ő nem szokott beszélgetni az ellenkező nemmel mert kapcsolatban van?


Ezt sosem tudtam felfogni.

Közvetve kapcsolódik a kérdésedhez, mivel szerintem erősen kötődik a kérdésed a fölösleges féltékenységhez.

Ami, valljuk be, nem tesz jót egy párkapcsolatnak. Erősen azt jelzi, hogy nem bízol a másikban.


Ne haragudj meg, de egy határidőnapló. Mindent beleír az ember, hova kell mennie, mit kell megcsinálnia, mit kell leadnia. És azt is, hogy kinek. Ha xy női név helyett yx férfi név szerepel akkor nincs baj. Mert hát, női név határidőnaplóban... biztos akart tőle valamit... igen átadni az anyagot, pl.


Remélem átment az, amit érzékeltetni akarok veled. Ha minden kis apróságon fennakadsz, amin nem kéne. Egyrészt te is idegeskedsz fölöslegesen, másrészt a másikat is kellemetlen helyzetbe hozod (lásd telefonos példa).

2012. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,alapból,ha valakivel találkozgatna és meg is csalna,akkor nem írná le a nevét..főleg nem a teljeset.Ez olyan hivatalos nekem.

Amúgy,ülj le vele,beszélgess,ne nehezítsd meg az életet,és NE féltékenykedj...meg plusz aggódás,a semmiért. (Szerintem.)


További szép napokat neked és mindenkinek!! :-)

2012. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! Szép hétvégét!
2012. ápr. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!