Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy lánynak a barna haj, vagy a szőke áll szexisebben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez a kérdés már unalmas nektek,bocsi.:D

De engem most az érdekelne,hogy egy alapvetően csinos lányon(ugye ez relatív,úgyhogy nem írok konkrétumot) akinek tegyük fel,hogy mindkét hajszín jól áll,a barna vagy a szőke kelt nagyobb szexuális kisugárzást?

Szóval ti melyikre figyeltek fel jobban az utcán?


2012. ápr. 10. 02:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barna, abból is a sötétebb. Nem tudom miért, erre "áll rá az agyam" kapásból. Nem, nem a farkamban hordom az agyam.
2012. ápr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gulliver válasza:
90%
Ha egy lány szép, akkor teljesen mindegy, hogy milyen a hajszíne, az csak sokad rangú kérdés, nekem elhiheted. Én legalábbis, mindig az arcát szoktam nézni egy lánynál, a csontozatát, az arányokat és teljesen mindegy, hogy a haja szőke, barna vagy netán vörös.
2012. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ma 02:24


Pontosan!


Én is megfigyeltem, hogy az arca számít igazán a lányoknak és ezután az alakjuk, ami nálam annyiban merül ki, hogy ne legyeen igazán elhízva.

2012. ápr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Barna egyenes szálú haj szerintem a legszebb.Sok szép lány elrontja az amúgy szép természetes egyenes barna haját a hülye divat miatt festéssel.Nekem olyan ízlésem van hogy a barna szemű/hajú csajok sokkal gyakrabban tetszenek meg mint a szőke kék szeműek-igaz ritkábban azok közt is vannak nagyon szépek.
2012. ápr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a vörösre.
2012. ápr. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem a barna sokkal jobban tetszik. rájöttem, hogy a szőke olyan "mű". ha valakinek eredeti szőke, az sem annyira tetszik:D a barna göndör, vagy egyenes a legjobb szerintem:) nem kelt nagy feltűnést, de akkor is szexisebb szerintem:D
2012. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fekete hosszú haj a legjobb!!
2012. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, hogy mi a pláne a fekete vagy barna hajban. Manapság 7 milliárd emberből, legalább 6 milliárd 950 milliónak ilyen, többek között nekem is. A természetes szőke vagy a vörös haj azonban már sokkal ritkább ennél és sok nő azért festi ilyenre a haját, mert inkább szeretne a ritkább kategóriába tartozni, mint a széles tömeghez igazodni vagy a hímeknek megfelelni. Ha csak látszólag is, de inkább tartoznának ők is, a fehér embereknek ehhez az igen limitált, szűk köréhez. Sajnos, a sok szopós qrva jól lejáratta már ezt a színt... Egyébként pár éve olvastam, hogy több kutatás is bebizonyította, hogy úgy összességében a férfiak előbb figyelnek fel ezekre a nőkre, mint a többi átlagos barna vagy fekete hajúra. A kérdezőnek azt üzenném, hogy ne a hímeknek próbáljon megfelelni, hanem önmagának. Mert ha valaki önmagával nem elégedett, az a viselkedésére is kihatással van és a külvilág is érzékeli.
2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szőke legalábbis nekem nagyon tetszenek .
2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Christian Death ***** válasza:
Hosszu szokere jobban odafigyelnek az utcan, de a rozsaszin az szexisebb.
2012. ápr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!