Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy lánynak a barna haj, vagy a szőke áll szexisebben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez a kérdés már unalmas nektek,bocsi.:D

De engem most az érdekelne,hogy egy alapvetően csinos lányon(ugye ez relatív,úgyhogy nem írok konkrétumot) akinek tegyük fel,hogy mindkét hajszín jól áll,a barna vagy a szőke kelt nagyobb szexuális kisugárzást?

Szóval ti melyikre figyeltek fel jobban az utcán?


2012. ápr. 10. 02:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az eredeti hajszíne!

Olyan taszító tud lenni egy festett haj. Már a festés után 1 héttel. Az fesse a haját, akit zavar, hogy őszül. Ezerszer szebb a saját természetes hajszín, bármilyen festettnél. Nekem pl. a barna göndör haj tetszik a legjobban (csak ezért a csajért nézem az anyátok köztöt):

[link]

2012. ápr. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem olyan mindegy a szín...nekem a természetes szőke kék szemű az ideálom(az a tipikus skandináv világosszőke), aztán mégis van egy csaj természetes gesztenyebarna hajjal, barna szemekkel, akibe úgy belezúgtam, hogy magamat sem értem miért találom őt annyira különlegesnek...


ha mindenáron festeni akarod a hajad, akkor próbálj kicsit világosabb színt, ne sötétebbet

2012. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szigorúan csak a kopaszok!
2012. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

,,Egyébként pár éve olvastam, hogy több kutatás is bebizonyította, hogy úgy összességében a férfiak előbb figyelnek fel ezekre a nőkre, mint a többi átlagos barna vagy fekete hajúra."

Na ez hülyeség, mindig a szebb lányra figyelnek, nem hajszínfüggő. Amúgy van eredeti szőke barátnőm, mégse rohamozták meg a pasik, általában nálam próbálkoztak, pedig nem vagyok szebb nála, csak nőiesebb. Megfordítva a kérdést, nekem nem jönnek be a szőke pasik, nem figyelnék fel rájuk, hiába vannak kevesen.

2012. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!