Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelt kérdés

Hetero fiú vagyok és nagyon izgatnak a női téli kabátok, dzsekik, bundák, stb... Már az érintésüktől felizgulok, ha meg valahogy rá tudok venni egy lányt, hogy öltöztessen be, na az nekem a mennyország :) De nagyon nehéz erre partnert találni...

Szerintetek ez nagyon beteg dolog?



2012. ápr. 10. 07:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem jobban bejön, ha inkább a partnerem van ebbe beöltözve és azt érinthetem, valahogy izgat, hogy nem férhetek csak úgy hozzá a meztelen testéhez :)
2012. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Igen, az is nagyon jó, hogy ha a lány is be van öltözve :)

Ennek a dolognak ezer fajtája tud élvezetes lenni... szerepjáték, előjáték, aktus közben... hatalmas élmény, amikor a lány felvesz egy bokáig érő bundát, vagy steppelt kabátot és úgy bújtok össze, te vagy alul, a lány betakar a testével és köréd fogja a kabátját és így vagytok együtt egész végig... ha meg rajtad is van kabát, akkor meg már tényleg mindegy ki hol van, olyan az egész, mintha egy kabátban lennétek ketten...

2012. máj. 25. 12:38
 13/31 anonim ***** válasza:
Ma már SEMMILYEN fétis nem ritka!
2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"hatalmas élmény, amikor a lány felvesz egy bokáig érő bundát, vagy steppelt kabátot és úgy bújtok össze, te vagy alul, a lány betakar a testével és köréd fogja a kabátját és így vagytok együtt egész végig"


Hm..ez tetszik. :P

2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a fenéket... Ti vagytok a műnormálisak. Mindenkinek van valami extra, ami izgatja, amit jobban szeret. Ja, neked nincs? Hát akkor engedd el a fantáziádat és ne elvárásoknak akarj mindig megfelelni. Tudod mi a beteg? A kakiszex. Meg a szado-mazo. Az nagyon beteg. Én simán felöltöznék bármilyen cuccba, amit szeret a pasim, mint ahogy azt meg is tettem életem során nem egyszer, pedig voltak különleges kérések, mégis azt gondolom ez még csak nem is súrolja a jó ízlés határát sem, szemben a nyilvános helyen egymást lesz.pó homoszexuálisokkal, amit viszont láttam már.
2012. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

Tornadressz, fürdőruha kedvelő vagyok és emelett szintén heteró. Van olyan szinte szörfruhának is kinéző dresszem, melyet strandoláskor is fel szoktam venni. Nem is égtem rommá a 40 fokokban. Télen meg alsóruhaként veszek fel tornadresszt, nem ázik át az izzadságtól mint egy pamutpóló.

Ami beteges az a szaros-hugyos szex, a pedofilia vagy ide sorolom még az alázást, erőszakot - a szadómazót.

2012. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
számomra elfogadható, amennyire a lábfétis is. bár ez szerintem ritkább annál.
2013. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
100%
Én nagyon imádom a női pufi dzsekiket.Van nagyon sok nekem.Imádom ha dzsekin cipzárt szopiznak.Az a penge ha csaj is beöltözik.Amíg izgatom s nézi akkor szopizom a cipzárt a dzsekin.Csak abba tudok elmenni.Dzseki érintése is felizgat.Ez már gyerek korom óta tart és most még jobb.Most 34 éves fiú vagyok.Sok női pufi dzsekim és van egy női pufis sí nadrágom is kantárosba
2013. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Cipzárt dzsekin nyalogatni mikor izgatnak pöpec
2013. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ezért is érdemes olyan országba költözni ahol az év nagy részében szükség van a kabátra, észak europa, kanada, alaszka vagy oroszország <3
2013. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!