Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelt kérdés

Hetero fiú vagyok és nagyon izgatnak a női téli kabátok, dzsekik, bundák, stb... Már az érintésüktől felizgulok, ha meg valahogy rá tudok venni egy lányt, hogy öltöztessen be, na az nekem a mennyország :) De nagyon nehéz erre partnert találni...

Szerintetek ez nagyon beteg dolog?



2012. ápr. 10. 07:38
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Imádom ha egy lányon fekete pufi öves kabát van szex közben.Felizgat a látványa főleg ha jó karcsú a hölgyemény.És az sem baj ha bilincs is van rajta.Kár hogy nagyon kevesen vannak én is ilyet keresek,írj.
2013. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Hmm hány kabátot vettem én már lánynak életemben... :) Nagyon jó amikor a csajnak egyre nyílván valóbb lesz, hogy tetszenek ezek a kabátok és akkor már ő is meglátja az üzletekbe s kacéran kérdezi, hogy "és ez jól állna rajtam?" :)
2014. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Én is dzseki imádó fanatikus vagyok. Bejönnek a csajokon a feszes farmerek,és a csizmák is. A neylon külsejű fényes dzsekik izgatnak fel, imádok bele bújni ezekben is motorozok sokat. Csajokon teljesen lázba hoz egy egy fényes, fekete kabát vagy dzseki fezses farmerrel ösze kombinálva. Van nekem is már vagy 20 darabos gyűjteményem,és szerintem nem betegség egyáltalán ha van az embernek egy kis perverzitása,főleg ha ezzel másokat nem veszélyeztet és a jó izlés határain belül van. Vannak szél dzsekieim, pufi kisebb ,és nagyobb méretben is. Imádom nagyon!!!!!!!!
2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy fiatal lányt valamilyen bundában, majd megőrülök a látványtól. Semmi ennél izgatóbb viselet nincs a szememben, borzasztóan irigylem azokat, akiknek olyan barátnője lehet, aki hord ilyesmit, nekem még sosem volt :(
2014. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Vajon meddig a pontig elfogadható?

Én kicsi korom óta a fényes, patentos müanyag esôkabátokra vagyok beindulva teljesen. Különbözô mintájú, színes, összehúzható kapucnival legyen, de mindenképp ilyen szinte ragadós, recsegô fényes müanyagból készüljön! Imádom csak úgy egymagamban hordani, aludni benne és gyüjteni ôket, nem feltétlenül kell valakire ráadnom. Azóta kötözést is belevettem a dologba és kifejezetten az érdekel, ha ilyen esôkabátokba vagyok megkötözve (természetesen már nem egyedül)

Kinek mikor kezdôdött a fétise?

2016. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én a télikabátommal vagyok így. Olyan fura ötlet lenne néha csak úgy "megölelni" egy nálamnál nagyobb dolgot. Fákat is akár. Zavar, hogy mindig én vagyok a "nagyobbik".
2016. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jé, ezt a kérdést 5 éve írtam?! Nem gondoltam, hogy ennyi év után se törlik :D

Fétis maradt továbbra is, de az emberek hozzáállása változatlan... de azért köszönöm az eddigi válaszokat, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel :)

2017. ápr. 4. 13:34
 28/31 Bubuka508 válasza:
Én a hosszu 2 soros gombolásu nöi börkabátokra izgulok fel szexuálisan, meg a csizmákra. Mindezek mellett normális hetero életet élek, de ha valami tetszik, nem fogom letagadni.
2017. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én a női pufidzsekiket szeretem nagyon, főleg az olyat, ami csak derékig ér kb, és abból is feketét, és minél fényesebb anyagút. Mellé még egy bőrnadrág vagy bőrhatású leggings, és valszeg kész is lennék :D
2017. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Én crossdresser vagyok, pont most ismerkedtem meg egy sráccal, aki ezt kérte, hogy szex közben legyek kabátba, meg csizmába.

29/F

2019. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!