Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pletykálnak rólam és félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pletykálnak rólam és félek emiatt aki igazán tetszik nem lép felém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve dolgozom egy cégnél diákként. Kb 1 éve jött hozzánk egy új főnök, aki az első pillanattól kezdve nagyon tetszik nekem. Mostanában egyre többet beszéltünk, mindig nagyon kedves és figyelmes volt velem. De nemrég elkezdtek pletykálni rólam, összehoztak egy kollégámmal, akivel csak kedveljük egymást. Rendes pasi, mint embert nagyon megkedveltem, de ennyi, nem az esetem, ráadásul a barátnője is velünk dolgozik. Ha nem lenne barátnője se akarnék tőle semmit. De a kollégáink csesztetnek, hogy biztos van köztünk valami, pedig semmi sincs. Félek, hogy emiatt a pletyka miatt az aki valójában tetszik elfordul tőlem. Félek, hogy elhiszi ezt az egészet és rosszat gondol rólam. Mit tegyek?

20/L


2012. ápr. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a fonokod nincs tisztaban ki mit mond es miert akkor gaz... :) barmikor megkerdezhetne egy bizalmasat ki kivel jar.
2012. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timike1616 válasza:
Nem kell figyelni az emberekre akik pletykálnak! ha a kiszemeltednek tetszel és az érzés kölcsönös, lépni fog feléd, és nem fogja érdekelni mit pletykálnak rólad a tőbbiek ! vagy ha elég bátor vagy, állj elé és mond meg neki mit érzel, nem veszíthetsz semmit, ha nem szeretne tőled többet akkor meg nem reménykedsz hiába ! :)
2012. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Könyörtelen szűz bocs de nem igazán értelek, hogy jön ide a főnöknek való nyalás, de mindegy.

Többieknek köszönöm, remélem igazatok van. Igyekszem nem figyelni a pletykára, igazából az elején azt mondtam, hogy teszek rá, mindenki azt hisz amit akar. De egy ideje már zavar, főleg, hogy csesztetnek is vele.

2012. ápr. 10. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
tudod te azt!!!
2012. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az hogy tudom én azt??? Mi bajod van? Leírtam normálisan, hogy tetszik nekem a főnök, de nincs semmi köztünk és attól félek nem is lesz. Jóval előtte ott dolgoztam már, nem is közvetlen főnököm, nem érdekem, hogy bevágódjak nála. Nem a munkám miatt lenne fontos, hanem mert nagyon tetszik nekem és szeretném, ha kialakulna köztünk valami. Egyáltalán nem is tudom minek magyarázkodok neked. Pont úgy nem érted, ahogy a kollégáim sem értik, hogy azzal a bizonyos kollégával csak haverok vagyunk. Higgy amit akarsz.
2012. ápr. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!