Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem talál rám a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem talál rám a szerelem?

Figyelt kérdés

34éves vagyok és nem volt fél évnél hosszabb kapcsolatom. Pedig van rendes munkám kocsim és lakásom is. Nem tartom magamat tökéletesnek de nem vagyok elhízott aki 30 évesen úgy néz ki mint egy 50-60éves sőt sportolok futok és a hasam is lapos.

Van két kutyám egy yorki és egy sher pie talán ők lennének a gond? Nem vagyok kutya mániás szeretem őket nagyon de azért mérték kell.

Régebben verseny szerűen rúd tornásztam. Talán ez a baj?

Ne értsétek félre de pénzér csináltam pasik előtt hanem verseny szerűen.

Már nagyon szeretnék gyerekeket de nincsen senkim.

Csak normális válaszokat írjatok.

34N


2012. ápr. 10. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nem ismerlek.
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés!

Bár nekem volt már mindenféle kapcsolatom, csak olyan igazi hosszú távú nem, amilyet szeretnék. De nem hiszem, hogy erre lehet általános választ adni. :/

35/n

2012. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 10. 15:14
 4/15 anonim ***** válasza:

"Már nagyon szeretnék gyerekeket de nincsen senkim."


Lehet ezért, mert eddig olyanokat kerestél aki nem családcentrikus, és nem akar elköteleződni.


"Régebben verseny szerűen rúd tornásztam. Talán ez a baj?"


Ez miért lenne baj?

A szexuális életed eddig milyen volt? Megfelelően kielégítettétek egymást?

2012. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az egyetlen megoldas az lehet erre, ha megprobalsz nyitott lenni, uj helyeket felfedezni, uj emberekkel ismerkedni, minel tobb lehetoseget megragadni, beszelgetni, baratkozni, megismerkedni minel tobb fiuval es elobb-utobb akadhat olyan, akivel passzoltok egymashoz.


A kutya es a torna nem lehet akadaly, szerintem ezt te sem gondoltad komolyan...


Sajnos ez nem olyan dolog, amiben mindeki egyforman szerencses, van, aki nehezebben talalja meg a parjat, van, akinek mar egesz fiatalon osszejon, de ha teszel erte, akkor jelentosen noveled az eselyeidet.

2012. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igazából teljesen normálisnak tűnsz :)

ha jól is nézel ki akkor nem tudom mi lehetne a gond

a kutyák biztos nem

az hogy rúd táncoltál az sem sőt szerintem izgi :)

mennyire vagy kezdeményező?

24/f

2012. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Apám a válása után sok 35 év körüli nővel randizott és minddel ugyanaz volt a baj: leülnek, elkzedenek beszélgetni és nem telik el 5 perc, a nő már nekiáll sirákozni, hogy neki mennyire sz&r az élete, ő nem kell senkinek. Most komolyan, kinek kell egy ilyen nő?

Vagy a másik eset az volt, hogy összeültek párszor és a nő már azt hitte, hogy ez egy örök szerelem és már azon járt az agya, hogy mikor költözzenek össze, meg mikor csiáljanak gyereket.

2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert túl tökéletes vagy egy normális embernek.

Ezt úgy kell érteni, hogy tornász voltál, lapos a hasad..

Korodbeli normális pasi:

1. már van gyereke

2. Húzza az igát ezért fáradt (néha súlyzózik, de egyébként nyesgem)

3. Nem megy már sehova, inkább összebújós estéket szeretjük.

Ha ehhez egy szép külső is hozzátársul, esélyed sincs ennyi idősen normális társat találni.

2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam siránkozni és össze költözni is csak akkor ha majd legalább 5hónapja ismerjük egymást gyereket meg akkor ha legalább 2-3-4 éve együtt vagyunk.
2012. ápr. 10. 15:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Mért baj az ha szép vagyok lapos a hasam?

És ha elvált és van gyereke nem gond.

2012. ápr. 10. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!