Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén van egyáltalán olyan lány, akinek bejönnek az alacsony, vékony fiúk vagy már reménytelen, hogy rám talál a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 17:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs :(
2012. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
Izlések és pofonok, kinek ez jön be, kinek az. Kinek a magasabb, kinek az alacsonyabb, kinek a testesebb, kinek a vékonyabb. De előszöris belsőre kell reendben lenni, mert a belső az, ami megtart, a külső legfeljebb megfoghat.
2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, igen. És nem reménytelen.

Közhely...de tényleg a belső a fontos :D Ha úgy érzed, hogy csak a külsőddel nem tudsz tarolni, akkor vesd be a humorodat például, hogy az ragadja meg a lányt.


----CuteFoX----

2012. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
46%

Könyörgöm ne itt nyávogjatok már mert alacsonyak vagytok!!!!


És akkor most utoljára válaszolok az ilyesfajta kérdésekre:

Őszintén, szerintem van akinek az ilyen pasik jönnek be, de mivel én egy amazonnak számítok a 168 centimmel ezért én inkább a magasabb pasira bukok, de kérlek ne hibáztassatok ezért engem mert nem tudom miért van ez!

2012. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én 167 centi vagyok. Egyszer randiztam már egy max 170 centis elég vékonyka sráccal. Tök jó arc volt, szívesen jártam volna vele, de lerázott. :D Ez van.

De ő valami egyedi eset volt, mert amúgy bírom ha egy srác izmos - a magasság annyira nem lényeg, sokkal alacsonyabb nálam ne legyen - de neki annyira bejött a személye, vicces volt, nagyon okos, sokmindenben jártas, hogy nem érdekelt a kinézete. (Jah és csóró gyerek volt.)

De azt 100%-ra lefogadom, hogy ez rád tuti nem igaz, és kb ezért nincs nőd.

2012. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

17:21 Ez annyira tipikus... "biztosan sok lánynak bejönnek az alacsony srácok, nekem speciel nem"

Mert senkinek nem jönnek be, 175 cm alatt csak akkor számítasz pasinak, ha nagyon jóképű vagy, v sok pénzed van.

2012. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Miért most mit mondjak? Hogy reménytelenek vagytok? És? Most jobban érzed magad?
2012. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Igen, mert ez legalább őszinte volt.
2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Akkor élj ebben a hitben ha szerinted ez őszinte volt! :D Sok sikert! :)
2012. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
keress egy nálad is alacsonyabb lányt...:)
2012. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!