Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a suli szépfiúja folyamatosan néz, pedig duci vagyok?

Figyelt kérdés
Tényleg mindig bámul, ha meglát, pedig nem hiszem, hogy akarna bármit is, mert minden lányt megkaphat és eddig csak modellalkatú barátnői voltak.
2012. ápr. 10. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert kefélni akar veled.
2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem akarlak a világért sem megbántani de nem lehet h pont azért néz, mert viccesnek tartja, hogy duci vagy?:(Vannak iszonyúan szemét fiúk.Vagy kitudja lehet, hogy éppen az ellenkezője: mégsem ő a rideg szépfiú, hanem van lelke és unja az üresfejű cicababákat.Persze nem ismerlek benneteket elég nehéz így váaszolni.
2012. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, ha olyan viccesnek tartaná, akkor egyszer megnézne, kiröhögne és ennyi, de nem bámulna állandóan szerintem...bár ki tudja..(annyira vészesen duci nem vagyok)
2012. ápr. 10. 17:09
 4/15 menta34 ***** válasza:

Az a hülye poén ugrott be, hogy:


- mit bámul?

- ÉN??? azt nézem, hogy maga miért bámul engem! :)


viccet félre. Óvatos lépés és meglátod. két sor facebookon vagy ilyesmi, de mindig maradj kétértelmű, hogy ki tudd magyarázni :P

illetve ahogy előttem is mondták, vannak tényleg szemét fajták BÁRMI lehet, legyél óvatos. (Nem mondanék példát, jobb ha nem tudod.)

2012. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de melyik suliba jársz?:D:D:D:D (kicsit magamara ismertem)
2012. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pedig kíváncsi lennék a példára:)
2012. ápr. 10. 17:27
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy suliba járunk, de azért elárulhatnád, hogy te miért nézed azt a lányt:D
2012. ápr. 10. 17:32
 8/15 $ € Ž ***** válasza:
Tök mindegy miért néz, de nincs esélyed nála. Bármennyire is ezt szeretnéd hallani válaszként, nincs.
2012. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
települést írj legalább... és utána elmondom h miért nézem.
2012. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs, pont ezért nem is értem.


Szeged

2012. ápr. 10. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!