Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, elég duci rám...

Lanu kérdése:

17 éves vagyok, elég duci rám férne pár kiló mínusz. A helyzet az hogy folyamatosan fogyózom, többnyire zöldségeket eszem max délelőtt egy kis abonettet meg reggelire szénhidrátot. De egy deka se mozdul lefelé. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 15:17
 1/6 anonim válasza:
Tornázz, mozogj.
2011. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem megfelelő az étrended, ha rám írsz, segítek egy normális étrend összeállításában. S ugye mozgásra is szükség van.
2011. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fjps ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni valamit, mert hiába diétázol, ha nem mozogsz semmit. Fontos, hogy minden nap több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel.
2011. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül a diéta nem éri el a végső célt. Mozogj, mozogj, mozogj.
2011. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
renszderesen sportolok rg-zek és röplabdázom ha van időm futok is.
2011. márc. 21. 22:14
 6/6 anonim válasza:
45%
Mozogj! A legjobb az úszás és a tánc, de bármilyen sport jó! Rendszeresen csináld, és fáradj ki benne! De normálisan egyél. Az, hogy zöldségen és gyümölcsön kívül nem eszel semmit, nem egészséges. Este 6 után ne egyél, és ne nasizz napközben. Ne egyél gyorskajákat, és édességekből keveset, max otthoni süteményt. Egyél délben normális főtt kaját, húst is egyél bátran. Az iskolába uzsinak gyümölcsöt vagy jó reggeltet (én attól, hogy a suliba csak azt ettem, sokat fogytam, szóval ajánlom neked is, persze ehhez még hozzájárult sok minden). Ne egyél soha annyit, hogy kipukkadj, mindig csak annyit, hogy ne legyél éhes. Nem azt mondtam hogy kicsit éhes maradj, hanem hogy NE legyél éhes! Vacsorára is valami diétásat, és ne sokat! De azért ott se maradj éhes! Ha napközben éhes leszel, akkor gyümölcs, zöldség. És mint előttem is sokszor mondták, meg én is említettem, SPORT, SPORT, SPORT!!!! Remélem segítettem!!
2011. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!