Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhetek ezzel a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek ezzel a fiúval valaha is, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb.1 éve nem tudom kiverni a fejemből.. azt hiszem belezúgtam:S:( Szóval.. szoktunk járni bulizni.. és általában mindig a végén együtt leszünk/egy helyen kötünk ki.Néha szoktunk beszélgetni, és azt mondja mindig h nem szeretne bnőt, de a viselkedéséből nem ez jön le..olyan aranyos velem mindig meg stb..Egyszer egy csók is elcsattant. Azt mondja h tetszem neki, és nekem is tetszik ő. De mindig azzal jön hogy ő nem akar bnőt.. mert nem szerelmes stb.. esélyt sem ad..Szerintetek tehetek vmit az ügy érdekében, vagy nem fog megváltozni a véleménye? 16L a fiú 18
2009. júl. 23. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Tehetsz valamit, ha leszopod, biztos megváltozik a véleménye. Azt mondja nem akar barátnőt mert nem szerelmes? Ez elég rossz érvelés.Nem azért kezdek el járni valakivel mert első látásra beleszeretek, hanem mert tetszik, és jobban meg akarom ismerni. Hipp-hopp nem jön a szerelem, csak mondjuk ha jobban megismerne, akkor lehet hogy beléd szeretne. Ez meg csak úgy lehetséges hogy minél több időt töltetek együtt ha bírjátok egymást... Ezt magyarázd el neki.
2009. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne erőltesd, mert még jobban sérülhetsz, inkább próbáld meg minél ritkábban látni és ismerked más srácokkal!

31/L

2009. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!