Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöhetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek a bátyám egyik legjobb haverjával? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ,hogy szakítani fogok a jelenlegi barátommal.

És mostanában eléggé elhanyagoltnak éreztem magamat.

Ezért ez idő alatt próbáltam a bátyámhoz közelebb kerülni, ezért sokszor egy szál törölközőben mentem el előtte, mellette festettem a lábkörmömet, előtte tornáztam

ez sikerült is mert tegnap este például megengedte ,hogy miután befejeztem a lábkörmöm festését az ölébe tehetem a lábaimat, sőt még egy puszit is adott a lábamra tehát sikerül közelebb kerülnöm hozzá,ezután elég sokat is beszélgettünk.

Elmondtam neki ,hogy milyen magányosnak érzem magamat, erre felajánlotta ,hogy elvisz a haverjaival bulizni a hétvégén.

Erre vártam mert nagyon tetszik egy fiú a bátyám haveri társaságából.

Azért tetszik mert hasonlít a bátyámra külsőleg és belsőre egyaránt.

(Nekem mindig is a bátyám volt a tökéletes férfikép)

Csak attól félek ,hogyha összejönnék a fiúval akkor már nem lenne olyan a baráti kapcsolata a bátyámmal mint előtte.


2011. szept. 7. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, de már a bátyáddal való kapcsolat is beteges. Te komolyan szexuális vonzalom ébresztésével akarsz közelebb kerülni a bátyádhoz?
2011. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
neked báty-komplexusod van :S
2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy.. fuj undi
2011. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
speciel én 18 éves vagyok és báttyám haverjával járok lassan 1 hónapja :) imááádom és ő is engem... még jobb lett am tesom meg a srác kapcsolata amiota mi együtt vagyunk..szoval ha a srác is akar téged akk nincs para :)
2011. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok beteg?
2011. szept. 7. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
lehet róla szó.. hajrá :P
2011. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagy beteg. A bátyád számodra a férfi, és ennyi ez nem betegség ne hallgass a többiekre.


A bátyád meg nyilván tudja, hogy mivel jár, ha elvisz. Szerintem egy próbát megérne, hajrá!

2011. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy nem apádnak pucsítasz be, vagy lejtesz neki egy táncot...
2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a bátyád a férfiideálod, de kacérkodni az más. Ha a haverjában őt keresed csalódni fogsz.
2011. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de úgy írtad le azt hogy közelebb kerültél a bátyádhoz, mintha egy kiszemelted lenne akibe szerelmes vagy! És az is hogy elmondtad neki hogy milyen magányos vagy... mintha azt akartad volna hogy az ágyába vigyen!
2011. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!