Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg a kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a kolléganőm, amikor csak bókolni akartam neki?

Figyelt kérdés
A húsvéti ünnepekről, öt nap szabadságról visszatérve a kolléganőm ellenállhatatlannak nézett ki. Meg is dicsértem: Te aztán jól megmellesedtél az ünnepek alatt? Vagy valami klassz melltartót kaptál, az dobja fel ilyen szuperül a melled? - Ő azt mondta, semmi közöm hozzá, különben meg egy push up melltartót vett magának, ha ennyire érdekel. Utána egész nap nem szólt hozzám.
2012. ápr. 11. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Bókolhattál volna finomabban is, nem kellett volna közönségesnek lenned!


23/N

2012. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem azt kérdezted, hogy mennyibe került a műtét?
2012. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nem árt vigyázni, máshol kevesebbért is megbüntettek céget szexuális zaklatásért.


nem mintha a fentit annak venném, persze tényleg bunkó beszólás volt, főleg ha férfi vagy.

2012. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

te aztán jól megmellesedtél az ünnepek alatt = meghiztál...


nah szerinted hogy esett neki?

2012. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ez még szexuális zaklatásnak is elmegy, szóval óvatosan az ilyesmivel. Egyébként nagyon tahó megnyilvánulás ez, kb úgy lehet fordítani, hogy "hő, de nagy csöcseid vannak, szopkodhatom őket?"
2012. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló lányok, és kultúráltabb fiúk elmondtak mindent. Te mit szóltál volna, ha azt mondja: "Hű, mintha laposabb lenne elöl a nadrágod, mint azelőtt?" Mert kb. ez érne fel azzal, amit te ügyesen előadtál.
2012. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ez nem bók, ez nagyon durva!! Konkrétan azt mondtad neki, hogy vettél egy melltartót, hogy az amúgy kicsi melledet nagynak mutatja, de én tudom ám, hogy ez csalás.


Mit szóltál volna, ha visszakérdez, hogy tényleg kíváncsi vagy rá??

2012. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A "jól nézel ki" bók. Ez szexuális zaklatás.
2012. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!