Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Ha olyan társaságba vagyok, akiket nem annyira ismerek, akkor egyszerűen nagyon visszahúzódó vagyok, semmi témát sem hozok fel, szinte bele sem szólok a témába.

Közben meg ha a legjobb barátaimmal vagyok, tökre felszabadult vagyok, tudok nagyon jól hülyéskedni, beszólni, jól érzem magam, és egyáltalán nem vagyok visszahúzódó, hanem egy jó érdekes személyiség.

Nem tudom miért, mintha nem akarnám hogy megismerjenek, vagy nem tudom mért van ez. Tipp? Illetve mit lehet ellene tenni?


Meg ha egy olyan lánnyal kerülök egy helyre aki nagyon tetszik, akkor is ez a helyzet, ha viszont olyannal, akivel max barátkozok, akkor sokkal kevésbé vagyok ilyen.


Miért vannak ezek? Mit lehet ellene tenni?



2012. ápr. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel te vagy igy es a fiu maradek 99%-a. amit tehetsz az az hogy megerted miert nem erzed magad jol idegenekkel es miert erzed magad jol baratok kozott!
2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem idegenekről beszéltem, hanem olyan emberekről, akiket nem olyan régóta ismerek. Jó lenne velük barátkozni meg minden de nem megy.
2012. ápr. 11. 20:07
 3/3 anonim válasza:

Tisztára ugyanígy vagyok én is, csak lányban! :D

De így könnyen lehet csajozni. Ha a kevésbé ismert barátaiddal vagy és van ott egy lány is, aki csendesnek tűnik, akkor menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy úgy érez e, mint te. Legalább már lenne közös témátok és ki tudja mi lesz még..!? :D

Mert sok lány is ugyanígy érez!

2012. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!