Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a fiúk az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk az olyan lányokat mint én? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából , nem érdekel mit gondolnak msok de rre mégis kíváncsi vagyok. Olyan lány vagyok aki nem mond el magárol mindent , titokzatos , de kedves.Mindenkit meghallgat tudok titkot tartani , nem mondom el másoknak mi bánt...Nem vagyok "depresszió" csak egyszerűen nem vagyok olyan aki elkoyog mindent.Ninc bajom az geyedüllétel , és szeretek társaságba is lenni.Csak azt akartam kérdezni hogy , tudna-e engem is szeretni valaki?

2012. ápr. 11. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs bajom a geyedüllétel nevű szóval, csak nem tudom mit jelent :D


A válaszom: Mért ne tudna szeretni valaki? Csak a probléma az hogy ha kapcsolatban vagy és van egy fiúd akinek nem mondasz el semmit az már probléma. Ezután nem lesz bizalom köztetek és a kapcsolatnak vége.

2012. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én igen :D. Hasonló vagyok én is 17/f
2012. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.
2012. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Természetesen tudna. Nem is baj az hogy ha 1 kicsit titokzatos vagy nekem bejön =)
2012. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túlságosan olyan vagy, mint én... és magamat sem szeretem. :)
2012. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyedüllét* ezt akartam írni :) igazából olyan vagyok , hogy ha érzem hogy valaki igazán szeret és megkérdezi vagy megkér rá hogy mondjam el elmondom.csak meggondolom kit engedek "közel" magamhoz.csa eddig nem volt olyan fiú aki szerette volna hogy titokzatos vagyok.ezért megkérdeztem. :) most már csak találni kélne egyet :)
2012. ápr. 11. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a titokzatosság a problémás. Egy kapcsolatban meg kell bízni a másikban és az őszinteség ezért fontos szerintem.
2012. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
senki sem fog szeretni, mert nem tudsz helyesen írni!
2012. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazábol nem szeretem én se hogy titokzatos vagyok..de én ugy vagyok titokzatos hogy a multamrol nm beszélek meg hogy mi bánt.mert végülis a multamban az a bizonyos személy nem volt jelen és nem is kell tudnia , a másik meg h mi bánt nem mondom el neki amig teljesen meg nem bizok benne..
2012. ápr. 11. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Én bírom a titokzatos csajokat, érdekesek. :D

Ha gondolod nekem írhatsz, ha mást nem, haverkodás céljából.

17/f

2012. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!