Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint még jobban is szeretik ezeket a lányokat, mert könnyebb velük közös programot csinálni..
2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
73%
ha kocka a pasi is legalább együtt tudtok multizni :D
2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim válasza:
mért ne szeretnénk? ;)
2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
hát nem úgy érzékelem mintha sok fiút érdekelnénk.. :D
2012. jan. 23. 21:52
 5/77 anonim ***** válasza:

engem lehet érdekelnél

de nem csak ezen múlik, meg kell ismerni a másikat.

2012. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
az én baráti körömben sem túl keresettek ezek a lányok. én meg imádok programozni, és informatikusnak készülök, és lány vagyok.. naa? :'D
2012. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
88%

Igen szeretik, de csak akkor, ha e mellett még szedi a szemöldökét, hosszú haja van, és sminkel is.

Ha nem vagy külsőre is jó csaj, akkor csak ront a helyzeten. ha jó csaj vagy, és még kocka is, akkor übercsaj leszel.

2012. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:

Nekem volt már kocka csajom, igazából semmit nem befolyásol, sőt plusz tulajdonságnak tekintem.

De ha valaki nem szép és kocka csaj, akkor nem fogok ráhajtani...

2012. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kocka lányokat, ez csak attól függ hogy tetszik e vagy nem, az hogy kocka engem már nem nagyon érdekel ha szimpi.
2012. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
jó nem pont a programozókra stb-re gondoltam, azért raktam idézőjelbe :D de amúgy jah.. persze csomó helyen olvasom jajj így meg úgy ez tökjó stb (jó.. nem mintha a pasik miatt szeretném ezeket szóval mindegy :D) de ahhoz képest mindenki inkább az ilyen szolis .......ra bukik.. :D
2012. jan. 23. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!