Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kis apró trükköket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis apró trükköket tudtok egy csaj elcsábítására?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, de én eléggé félénk vagyok. Tudtok ilyen apró dolgokat mondani amivel megtetszhetem neki? 15 vagyok, sportos, magas, stílusomat dicsérni szokták.. Valami apróságra vagyok kíváncsi ami kapcsán átkarolhatom, valami.. Ti ezt hogy csináltátok ilyen idősen?
2012. ápr. 11. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
csajozasitanacsok.hu irdd be hasznos
2012. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Ez a két trükk létezik a csajok elcsábítására, minden más hatástalan.
2012. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nesquik Duo válasza:

szerintem nem az számít gazdag vagy-e. van a sulin kivűl valami foglalkozás ahova mindketten jártok? ha nincs is hívd el valahova ... vagy suliban kérdezgetnél több mindent tőle és próbálnál minnél többet beszélgetni vele...15? hát...átkarolni ölelés...pl.: Fekete fehér igen nem? ott lehet játszani öleléssel utána puszival és aztán jöhet a csók a szabályok a ti döntésetek..ha többen mentek akkor megtudod h pl.: a csóknál téged választ-e...

nekem ilyen játéknál már szeretett belém évfolyam társam :DD

2012. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sok pénz legyen a zsebedben... ez az egy "apró" dolog elég..
2012. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En ugy csinaltam, h allandoan a kozeleben olalkodtam es feltunoskodtem, de egy pillanatig se mutattam ki, h tetszene vagy barmi.

Februarban indult a hadmuvelet, majiusban az osztalykirandulason mar leszopott!

2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyebkent jah, a legegyszerubb, ha tele vagy loveval;)

Akkor lehet hamarabb leszopott volna.

2012. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól és legyen sok lóvéd-ez a titok, vagy ha már idősebb leszel, akkor légy befolyásos ürge pl. igazgató.
2012. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!