Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szóval nemrégiben egy haverommal mentünk egy másik haverunkhoz,és miközben sétáltunk egy csaj jött az úton (kerékpárral),és elkaptuk egymás tekintetét,úgy vagy 5 másodpercig néztünk egymás szemébe,de kb. annyi időre is láttuk egymást.A haverom is észrevette,hogy jól megnézett.És kérdezem én,ez mit jelenthet?Általánosan?

2012. ápr. 8. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hitte el hogy valaki póráz nélkül sétáltatja a majmát.
2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tescós pórázom volt...akkor megint átvertek...
2012. ápr. 8. 22:46
 3/4 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű.

Vagy:

- Volt rajtad valami fura, vicces, amit érdemes volt megbámulni

- Szimpatikus voltál neki/bejöttél neki

- Ismerősnek tűntél neki, és nézte, nem az egyik ismerőse vagy-e, akinek köszönni kéne

- Nézte, ahogy nézed, ahogy nézi, ahogy nézed

2012. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Tóth Bulcsú jól beszél:D

Én, mint szintén bicóval közlekedő nőnemű egyed, a felsorolt 4 indok közül valamelyik miatt bámulok meg jobban valakit..

Vagy ha szimplán csak olyan jól néz ki, hogy nem bírom levenni róla a szemem..csak nehogy szembejöjjön a villanyoszlop:D

2012. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!