Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mit gondoltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit gondoltok, ha egy sracnak nincs ''elete''?

Figyelt kérdés

Ugy ertem nincs olyan felepitett maganelete.

Sok szabadideje van.

Nem arra gondolok, hogy egesz nap gepezik es azert.

Egyszeruen nincs olyan kiterjedt barati kore. (de alakuloban van:) )



2012. ápr. 11. 23:33
 1/5 lila nyuszi ***** válasza:

Semmit... Nekem sincs, nem gondolom, hogy ez baj lenne. :) Ettől még lehet normális és hülye is. :D


20/N

2012. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
ááá mintha magamról olvasnék :D 22f
2012. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az h nincs élete? Nem csinál semmi értelmeset a szabadidejében? Ez még önmagában nem gond, de a nem valami jó előremutató jel.

Csak az tud elérni valamit az életében, aki érdeklődő.

2012. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

exem is ilyen volt... kb ez a


én:'elmegyünk valahova?'

ő:'aha.. hova?'

én:'hát mondjuk kocsmába? :)'

ő:'oké... szólj a barátaidnak'


soha nem volt egy önálló ötlete, hogy hova menjünk meg mindig az én barátaimat kellett hívni... :D ő nem is találkozott senki mással, csak velem, meg max 1 osztálytársával... nagyon idegesítő, nem kéne még egy ilyen.

2012. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Engem inkább az zavar, hogy a barátomnak van. xD

Nekem nincsenek barátaim, nem járok sehova. Inkább a minőségre hajtok, az meg megvan. Barátomnak meg van vagy kétszáz haverja... De jobb lenne ha nem lenne. :"D Olyan jó volna anélkül elmenni kocsmázni, hogy találkoznánk valamelyikkel -.-"

2012. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!